Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Вчились фінансовій грамотності

Вчились фінансовій грамотності

13:00, 05.04.16
381
Освіта
Вчились фінансовій грамотностіУ рамках Всесвітнього тижня грошей, який проходив з 14-20 березня у Калинівській ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено тиждень фінансової грамотності.
Сучасна людина повинна бути фінансово грамотною  і  готовою до оновлення, накопичення нового соціального та життєвого досвіду, що має сприяти самореалізації. Система виховання сьогодні повинна у повній мірі задовольнити потребу учня у розвитку фінансової активності. А також розвивати вміння планувати та раціонально використовувати власні грошові ресурси. Тоді особистість буде відкритою до нового досвіду,  адаптованою до вимог і умов життя у динамічному сучасному суспільстві.
Саме розвиток фінансової активності став провідним напрямком на бінарному уроці «Історія виникнення і розвитку грошей», який провели вчитель економіки М.М.Метелешко та вчитель історії М.В.Дикун.
Застосування сучасних мультимедійних засобів  навчання дозволило десятикласникам поринути в історію виникнення грошей в різні історичні епохи. Зацікавлено переглянули відеофільм про впровадження гривні в українську грошову систему.
Цікавим елементом уроку була виставка старих монет, паперових банкнот різних країн та історичних епох, де учні відчули себе юними дослідниками-нумізматами. Це дало змогу дітям  глибше проникнути в суть теми  та викликати інтерес до подальшого вивчення фінансової грамотності.
Щоб краще зрозуміти сучасну кредитно-фінансову систему, була організована екскурсія до відділення ПриватБанку в смт Дубове. Працівник банку Н.І.Данканич ознайомила з діяльністю їхньої фінансової установи та надала буклети учням з інформацією про картку ЮНІОРА, як перший крок до фінансової грамотності дитини.
Показником пізнавальної активності й інтересу учнів до вивченого було те, що вони із зацікавленням ставили свої запитання  до спеціаліста банку, брали активну участь в обговоренні питань, поставлених перед ними. Набуті знання допоможуть в майбутньому правильно сформувати власний бюджет і захиститися від ризиків.

М.МЕТЕЛЕШКО, вчитель економіки.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.

В’ячеслав Бігун покаже нові мотиваційні фільми
4 січня, в п’ятницю, відбудеться показ і обговорення у Тячеві нових авторських фільмів вченого-юриста і кінематографіста В’ячеслава Бігуна за участю автора та творців стрічки. Глядачі зможуть переглянути нові фільми автора. Перший – «Моро. Розвідка долі» (док., біографія, історія, війна, 15 хв.). Мирний закарпатець приймає виклик долі захистити Батьківщину в новій європейській війні. Він стає розвідником, випробовуючи себе перед обличчям смерті та ворогів, вимолюючи у Бога не лише життя, але й добру дружину. Піднятися над буденністю теми дозволить поезія, яка доповнює кіноформу автора.


Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.