Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Про роботу пожежників - з перших уст.

Про роботу пожежників - з перших уст.

09:34, 05.10.20
231
Освіта
Учням початкових класів Углянської ЗОШ І-ІІІ ст перший місяць навчання запам’ятається захопливими мандрівками до різних установ та визначних місць рідного села. Особливе враження справила на дітей екскурсія до місцевої пожежної частини, де вони довідалися про професію мужніх вогнеборців із розповідей начальника МПК-5 Івана Федоровича Кричфалушія, старшого зміни Михайла Івановича Стана, водія Івана Стойки та працівника Михайла Габора. Не одну оселю й людське життя врятували від розбурханої стихії углянські гасичі. В цьому їм допомагають повсякчасна зібраність, оперативність, професіоналізм, а також справна техніка та робоче спорядження, що їх хлопчики й дівчатка оглядали з неприхованим інтересом і залюбки фотографувались на фоні пожежної машини. 

На почесному місці в частині – бойовий прапор, який привіз зі сходу пожежник Іван Габор, що мужньо обороняв державні рубежі України в зоні ООС впродовж п’ятнадцяти місяців. Він охоче поділився з юними гостями спогадами про нелегкі воїнські будні. 
У такій чудовій, невимушеній формі малі школярики отримали і нові знання, і масу незабутніх яскравих вражень. 
Любов Пригара, заст. директора з НВР у початкових класах Углянської ЗОШ I-III ст.  
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється проект детального планування
Розробляється проект детального планування території земельної ділянки площею 0,0664 га за адресою: с.Нижній Дубівець, вул.Шевченка, б/н для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на ім’я Прокопанич Тетяна Миколаївна.
Громадські слухання відбудуться у Дубівській селищній раді.   
Розробляється Детальний план території
Розробляється Детальний план території  з метою визначення функціонального призначення земельних ділянок  для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій по вул.Зарічна с. Глибокий Потік, Тячівського району, Закарпатської області. Громадські слухання відбудуться   16.10.2020  року 0 10.00  в приміщенні Глибокопотіцької сільської ради.


Розробляється Детальний план території
Розробляється Детальний план території з метою визначення функціонального призначення земельної ділянки, в межах топо-геодезичної зйомки,  частини вул. Садова в с. Дулово, Тячівського району,  Закарпатської області
Громадські слухання відбудуться   12.10.2020  року 0 10.00  в приміщенні Дулівської сільської ради.