Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Обладнали сучасний кабінет фізики

Обладнали сучасний кабінет фізики

10:49, 08.03.21
191
Освіта
Донедавна фізику у Тячівській школі №2 вивчали здебільшого теоретично. Зараз же школярі можуть не лише уявити, як діє той чи інший фізичний закон, а й перевірити це на практиці за допомогою сучасного приладдя.


Навчальний рік у Тячівській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 розпочався відкриттям новозбудованого корпусу. У ньому розмістили і обладнали новий кабінет фізики. А нещодавно школа отримала якісне сучасне приладдя для вивчення цієї фундаментальної науки. Такого поповнення арсеналу в закладі освіти не було кілька десятків років, тож якісно і повноцінно продемонструвати закони фізики в дії не було можливості.
«Ми використовували тільки ті приладдя, які залишилися ще з Радянського Союзу, їх було зовсім, на жаль, мало, – розповідає вчителька фізики з 27-річним стажем Мар’яна Юртин. – Доводилося виходити з того, що було, а також використовувала віртуальну лабораторію».
Відтепер учні матимуть можливість не лише уявляти, як відбувається той чи інший фізичний процес, а й перевіряти усе на практиці. Школярі вивчатимуть предмет більш охоче і краще засвоюватимуть програмовий матеріал. Легше працювати буде і вчителю.
Прилади отримали для всіх класів – з 7 по 11-й – для досліджень атмосферного тиску, Архімедової сили, магнітного поля, світлових явищ, тощо.
Школярі кажуть: з появою нових приладів і уроки стали набагато цікавішими. Адже одна справа, коли пояснює вчитель, і зовсім інша – коли у всьому можна пересвідчитись на власні очі.
Сучасний фізичний кабінет обладнали коштом місцевого бюджету Тячівської територіальної громади. Закупили ще й нові меблі та мультимедійне устаткування.  
«У 2020-му році завершена реконструкція навчального корпусу, і відкривались практично нові класи. Тячівська міська рада спрямувала залишки освітньої субвенції за 2019 рік на придбання обладнання для кабінету фізики, – каже  директор Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Ольга Кричфалушій.  – А це мультимедійне обладнання на суму 80 тисяч гривень, меблі (парти і шафи) на суму 50 тисяч гривень та комплект навчальних засобів  на суму 289 тисяч гривень.  Тендерна процедура тривала досить довго, двічі починали з нуля. Договір уклали з фірмою-переможцем з Чернігова. Обладнання отримали якісне та вчасно. Це дозволить проводити уроки фізики на достатньо високому рівні».
У школі додають: вдячні Тячівській міськраді за вкрай необхідну допомогу в осучасненні навчального процесу, адже результатом стануть міцні знання та успіхи юних мешканців громади. 

Н.МАДЖАРА.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відтепер передплатити "Дружбу" можна і онлайн
Шановні читачі! 
Раді повідомити, що з'явилася можливість передплатити "Дружбу" онлайн - на сайті "Укрпошти". Більше не треба стояти в черзі у поштовому відділенні! Оформляйте передплату в будь-який зручний для вас час за посиланням: https://peredplata.ukrposhta.ua/index.php?route=product/product&code=500000006&product_id=94540
Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Передплату на "Дружбу" продовжено до кінця 2020 року
Дорогі друзі! Рік, що завершується, був для усіх нас нелегким. Проте, і в цих нових умовах ми, журналісти газети "Дружба", завжди намагаємося тримати руку на пульсі подій та відшуковуємо актуальну, злободенну та цікаву інформацію. Пишемо про Вас і для Вас.  Тож сподіваємося, що прихильники  районки передплатять газету і на 2021 рік.
 До речі, зробити це можна онлайн - на сайті "Укрпошти". Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Не рубай ялинку!
ДП «Брустурянське ЛМГ» повідомляє, що  підприємство не має ліміту на заготівлю новорічних ялинок. Стаття 65 КУпАП, стаття 91 ЛКУ: штраф за зрубану ялинку діаметром до 10 см – 517,86 грн. Шановні громадяни, працівники лісової охорони будуть проводити рейди, накладатимуть штрафи і секвеструватимуть зрубані ялинки. 
В.Михалчич, провідний інженер з охорони лісу.