Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Рамки тижня виявились тісними

Рамки тижня виявились тісними

10:59, 08.03.21
247
Освіта
Нещодавно у Кричівському ЗЗСО І-ІІІ ст. було заплановано тиждень початкових класів. Проте програма заходу тривала  два тижні. Воно й зрозуміло, адже методоб’єднання вчителів початкових класів – найбільше у школі, нараховує 15 чоловік. Це і вчителі, і вихователі ГПД, а також вчителі інклюзивного навчання початкових класів. В ході тематичного заходу всі педагоги проводили відкриті уроки, більшість з них обрали тему відповідно до календарного планування, приурочену Міжнародному дню української  мови. Зокрема, класний керівник 2-Б класу С.І.Кричфалушій провела відкрите заняття з літературного читання за розділом «Казки народів Європи». Своєрідним доповненням до цього заняття був відкритий урок у 4-А класі – його провела класний керівник З.І.Стойка. Це також був урок літературного читання, проте присвячений байці. Зразок вчителем було обрано дуже вдало – йшлося про байку Езопа «Два приятелі і Ведмідь». 
Цікавим і змістовним було заняття з української мови у 2-А класі, проведене вчителькою З.І.Стойкою на тему «Дієслово як частина мови». Багато уваги педагог приділяла розвитку зв’язного мовлення, адже діти повинні вміти не тільки відповідати на поставлені запитання, а й розвивати власну думку. 
Хочеться відзначити й активність найменших школяриків з 1-А класу, яких навчає Л.М.Неборак. Вона підготувала цікаву, захоплюючу бесіду «Українська мова –  диво калинове». Ця тема має величезний виховний потенціал, оскільки малеча тільки починає пізнавати ази, багатство й неповторність рідної мови. Присутні переконалися: вчитель робить  усе, щоб предмети читання та українська мова стали для юних одними із найулюбленіших і гармонійно доповнювали вивчення інших.
Свій внесок у проведення тижня зробили й вихователі ГПД. Так, Л.В.Стойка у 2-Б класі під час відкритої виховної години «Рідна мова – дар безцінний» допомогла  учням по-новому відкрити для себе багатогранність і чарівність рідного слова. 
Цей цикл уроків був присвячений Міжнародному дню української мови, щоб донести до дітей істину: мова – невід’ємна частина народу, бо нація завжди пізнається по мові і по ставленню до неї.
Не зосталася  поза увагою  і «цариця наук» – математика. Вчителька Т.В.Мазурик подала відкрите заняття у формі гри у 3-А класі. 
Наступною сходинкою у вивченні теми було відкрите заняття у 3-Б класі, який провела вчителька О.М.Немеш. За допомогою інноваційних технологій і прийомів вчителька доступно пояснила вихованцям доволі непросту тему. 
Проведений захід засвідчив: для кожного з наставників учень – не просто школяр, а  майбутній громадянин держави, якого потрібно виховати справжнім патріотом. Ця робота триває щодня, адже на кожному занятті ми, вчителі, віддаємо вихованцям часточку свого серця, глибину своїх знань, радіємо їхнім успіхам, переживаємо через їхні невдачі. 
Хочеться додати, що всі методоб’єднання Кричівської школи мають чим похвалитися, адже стаж роботи кожного з педагогів-початківців становить понад 30 років. Це досвідчені, ерудовані люди, з величезним багажем знань, яким вони щедро діляться зі своїми вихованцями. З 8 Березня вас, шановні колегині!
Світлана КрИчфалушій, голова методоб’єднання вчителів початкових класів Кричівського ЗЗСО І-ІІІ ст.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відтепер передплатити "Дружбу" можна і онлайн
Шановні читачі! 
Раді повідомити, що з'явилася можливість передплатити "Дружбу" онлайн - на сайті "Укрпошти". Більше не треба стояти в черзі у поштовому відділенні! Оформляйте передплату в будь-який зручний для вас час за посиланням: https://peredplata.ukrposhta.ua/index.php?route=product/product&code=500000006&product_id=94540
Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Передплату на "Дружбу" продовжено до кінця 2020 року
Дорогі друзі! Рік, що завершується, був для усіх нас нелегким. Проте, і в цих нових умовах ми, журналісти газети "Дружба", завжди намагаємося тримати руку на пульсі подій та відшуковуємо актуальну, злободенну та цікаву інформацію. Пишемо про Вас і для Вас.  Тож сподіваємося, що прихильники  районки передплатять газету і на 2021 рік.
 До речі, зробити це можна онлайн - на сайті "Укрпошти". Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Не рубай ялинку!
ДП «Брустурянське ЛМГ» повідомляє, що  підприємство не має ліміту на заготівлю новорічних ялинок. Стаття 65 КУпАП, стаття 91 ЛКУ: штраф за зрубану ялинку діаметром до 10 см – 517,86 грн. Шановні громадяни, працівники лісової охорони будуть проводити рейди, накладатимуть штрафи і секвеструватимуть зрубані ялинки. 
В.Михалчич, провідний інженер з охорони лісу.