Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Всерйоз і жартома про водійську професію

Всерйоз і жартома про водійську професію

08:45, 05.04.21
124
Освіта
Напередодні  карантину  в Тернівському МНВК проводився позакласний захід під назвою «Професія водія – ремесло, яке переростає в майстерність». Захід був дуже цікавий і складався з кількох частин. У  вступній  вчителька Світлана Іванівна  Метелешко наголосила, що професія водія є  однією  з найпоширеніших і найбільш затребуваних на ринку праці. Адже без водія не обходиться  практично в кожній організації, установі чи на підприємстві. 

Залежно від специфіки посади, існують різні функції: є водії-експедитори, водії-кур’єри, водії-охоронці, таксисти, перевізники.  А хто з нас не мріяв сісти за кермо сучасного автомобіля, натиснути на педаль газу і рвонути, відчувши  смак швидкої їзди? Адже  водій – професія особлива, з певною долею романтики. Недарма  в народі складено про неї  стільки чудових пісень, історій та анекдотів. Це дуже напружена і, в той же час, почесна праця,  що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму, таланту, бо навчитися управляти машиною може  кожна людина, а от стати професійним водієм – це вже не просто вміння, а мистецтво.
За допомогою сучасних технологій учні мали змогу  зазирнути в минуле,  в історію виникнення та розвитку перших автомобілів.
Друга частина заходу була пронизана гумором. Програму вела імпровізована студія «Колеса TV».  У випуску новин ведучі розповіли  про останні випадки на дорозі. До студії було запрошено багато гостей, причетних до порушеної теми, – а це і слюсарі з ремонту автомобіля, експерти, експерт-статистик. Було продемонстровано цікаві і кумедні випадки на дорозі, констатовано факт, що за останні роки з’явилася нова тенденція – жінка за кермом, яка іноді так захоплюється своєю зовнішністю, що забуває: неуважне водіння – це одна із причин ДТП.  Проте винуватцями пригод стають не тільки водії – недисциплінованість пішоходів – ще одна  причина багатьох аварій, і кожне третє ДТП стається з їхньої вини. 
Закони вулиць і доріг –  дуже суворі до тих, хто їх не дотримується, вони не вибачають помилок, але, водночас, запобігають нещастю, бережуть життя. 
Отже, знання і дотримання правил дорожнього руху є обов’язковими. В особливій ціні такі якості водія, як уважність, хороша пам’ять, швидка реакція на зміну дорожньої ситуації. 
У наступній частині програми  на екрані демонструвалися фрагменти з автомобілевиробництва  та зразки сучасної техніки.
На завершення відбулася вікторина на знання ПДР. Учні-переможці були нагороджені призами під веселий хіт Дзідзьо «Каділак».
Василь Томишинець, заст. директора Тернівського МНВК з навчально-виховної роботи.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відтепер передплатити "Дружбу" можна і онлайн
Шановні читачі! 
Раді повідомити, що з'явилася можливість передплатити "Дружбу" онлайн - на сайті "Укрпошти". Більше не треба стояти в черзі у поштовому відділенні! Оформляйте передплату в будь-який зручний для вас час за посиланням: https://peredplata.ukrposhta.ua/index.php?route=product/product&code=500000006&product_id=94540
Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Передплату на "Дружбу" продовжено до кінця 2020 року
Дорогі друзі! Рік, що завершується, був для усіх нас нелегким. Проте, і в цих нових умовах ми, журналісти газети "Дружба", завжди намагаємося тримати руку на пульсі подій та відшуковуємо актуальну, злободенну та цікаву інформацію. Пишемо про Вас і для Вас.  Тож сподіваємося, що прихильники  районки передплатять газету і на 2021 рік.
 До речі, зробити це можна онлайн - на сайті "Укрпошти". Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Не рубай ялинку!
ДП «Брустурянське ЛМГ» повідомляє, що  підприємство не має ліміту на заготівлю новорічних ялинок. Стаття 65 КУпАП, стаття 91 ЛКУ: штраф за зрубану ялинку діаметром до 10 см – 517,86 грн. Шановні громадяни, працівники лісової охорони будуть проводити рейди, накладатимуть штрафи і секвеструватимуть зрубані ялинки. 
В.Михалчич, провідний інженер з охорони лісу.