Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Розпочато реорганізацію Пенсійного відомства у районі

Розпочато реорганізацію Пенсійного відомства у районі

14:20, 30.01.17
547
Влада
Про це вдалося почути минулого понеділка на нараді з керівниками установ, організацій, структурних підрозділів РДА, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації М.М.Полажинець. Участь у ній взяв заступник голови РДА Віктор Погар.
Зокрема, з інформацією про зміни у пенсійному законодавстві та підсумки роботи за 2016 рік в управлінні Пенсійного фонду України в Тячівському районі виступив начальник відомства С.С.Данилич.
Окрім цифрової статистики про отримувачів пенсій, її розмір, способи доставки, боржників зі страхових внесків повідомив і таке: триває реорганізація управління шляхом злиття двох відомств – Тячівського і Рахівського на базі Тячівського.
Завідувач сектору Державної реєстрації РДА Г.І.Маханець інформувала про хід реалізації  законодавчих змін у процесі державної реєстрації юридичних, фізичних осіб, нерухомого майна.
Підкреслила, що виникає немала проблема з реєстрацією нерухомого майна, оскільки дуже значне навантаження на двох працівників та й умов для зберігання документів не створено, адже є певні вимоги до архівних приміщень.
Більш детально аналізувала Г.І.Маханець реалізацію у районі пов’язаного зі змінами у законодавстві процесу зняття з державної реєстрації фізичних осіб. За неповний місяць звернулося 1030 підприємців. Процес триває.
Про ситуацію в районі із захворюванням на грип та ГРВІ інформувала завідувач районної філії санітарно-епідеміологічної служби Г.С.Лебіщак. Констатувала, що згідно статистичних даних, рівень епідпорогу не перевищено, кількість хворих зменшується.
Коли ж мова зайшла про  ситуацію з очищення доріг, на жаль, вдалося почути, що не вистачає підсипних матеріалів.
О.Фіцай.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Оголошення
У відповідності до норм статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» 16.03.2020 року  о 10.00 за київським часом в залі засідань міської ради за адресою: м. Тячів, вул. Шевченка, 2  відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації:
• детальний план території земельної ділянки площею 0,0774 га в м.Тячів, вул. І. Франка, 2, цільове призначення якої змінюється для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.; Містобудівну документацію розроблено відповідно до ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
 Явка власників земельних ділянок на які розробляється містобудівна документація та спеціалістів проектних організацій розробників ОБОВ’ЯЗКОВА. У випадку неявки містобудівна документація розглядатися не буде.
Ознайомлення з містобудівною документацією, текстовими та  графічними матеріалами у відповідному порядку буде здійснюватися з 9.00 до 12.00 в робочі дні, у відділі містобудування, архітектури Тячівської міської ради за адресою: вул. Шевченка, 2 (каб. 8).
Пропозиції та зауваження пропонується подавати письмово до 11.02.2020 року за адресою: 90500 м. Тячів, вул. Шевченка, 2, Тячівська міська рада. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Передплата на «Дружбу» на 2020 рік розпочалася
Шановні читачі нашого сайту! Ми вдячні вам за вашу незмінну підтримку, за ваші лайки і перепости на наші публікації! Сподіваємося, що ви підтримаєте і паперовий варіант газети, передплативши її у своєму поштовому відділенні.Відбудеться «День кар’єри»
З метою профілактики безробіття серед молоді, надання всебічної і актуальної інформації про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці, ознайомлення з послугами служби зайнятості Тячівський районний центр зайнятості організовує «День кар’єри».
Захід відбудеться 24 жовтня 2019 року в м. Тячів на площі Поштовій, початок о 12.00 год.
Тячівський районний центр зайнятості.

Сигнали оповіщення будуть навчальними
Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 16-17 жовтня 2019 року проводитиметься комплексна перевірка загальнодержавної та територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із залученням всіх засобів доведення інформації  (електричні сирени, гучномовці, а також електричні сирени системи «Павіан»). Звертаємося до усіх мешканців району та гостей з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку), а також сигнали електросирен, розміщених на території підприємств та організацій, є навчальними.


128 бригада запрошує на екскурсію
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада запрошує усіх бажаючих відвідати захід «День відкритих дверей», який відбудеться 20 серпня 2019 року о 10 годині за адресою: м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 153. Під час заходу будуть показані нові зразки озброєння, повсякденна діяльність військової частини. Також буде проведена екскурсія в музеї бойової слави бригади, де відвідувачі ознайомляться з цікавою історією створення та бойовим шляхом славетної бригади.
Тячівський РВК.