Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Громадська рада обрала голів постійних комісій

Громадська рада обрала голів постійних комісій

08:56, 12.06.17
773
Влада
Громадська рада обрала  голів постійних комісійМинулого тижня під керівництвом голови Івана Фіцая відбулося чергове засідання Громадської ради при Тячівській РДА. Участь у ньому взяли 26 членів ради, зокрема, заступник голови Віталій Богдан та секретар Наталія Сасин.

Присутніми на засіданні також були перший заступник голови РДА Михайло Полажинець, керівник апарату РДА Богдан Макусій, начальник відділу з питань внутрішньої політики РДА Любов Немеш. Насамперед, члени громадської ради розглянули заяви громадських організацій про відкликання членів громадської ради та делегатів до її складу. Зокрема, відкликані М.В.Марушевський (ГФ з охорони громадського порядку і державного кордону «Кордон»), Ю.П.Андришин (ГО «Летище»), В.В.Корсак (ГО «Сільська корівка»), В.В.Бенчак (ГО «Тересва»), А.С.Шпиток (БФ «Горгани»), А.Ф.Терпяк (Тячівська районна спілка підприємців), В.З.Лукань (Громадська спілка «Захист платників податків Тячівщини»).
Замість них, за результатами рейтингового голосування на установчих зборах, до Громадської ради було прийнято таких претендентів: М.В.Цимбалісту від ГО «Жіноча організація «Злагода», І.М.Леспуха від ГО «Настільний теніс «ТТ спорт», П.О.Амбруша – Благодійний фонд «За розвиток освіти і культури угорців Тячівщини».
Відтак присутні затвердили Положення про Громадську раду, сформували 6 постійно діючих комісій та обрали їх голів.  Комісію з питань екології, АПК  та використання природних ресурсів очолив В.М.Шелемба, з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення – В.Ю.Йовдій, з питань освіти, спорту та співпраці зі ЗМІ – І.Ю.Ковач, з питань правопорядку та співпраці з правоохоронними органами – М.Ф.Немеш, з питань промислової політики, будівництва, транспорту, торгівлі та розвитку підприємництва – І.М.Медвідь, з питань волонтерства, та правового забезпечення учасників АТО – В.І.Богдан.
Склад комісій буде затверджено на наступному засіданні, як і План роботи, до якого запропоновано додати пропозиції від сформованих комісій.
Прес-служба Тячівської РДА.Громадська рада обрала  голів постійних комісій
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.

В’ячеслав Бігун покаже нові мотиваційні фільми
4 січня, в п’ятницю, відбудеться показ і обговорення у Тячеві нових авторських фільмів вченого-юриста і кінематографіста В’ячеслава Бігуна за участю автора та творців стрічки. Глядачі зможуть переглянути нові фільми автора. Перший – «Моро. Розвідка долі» (док., біографія, історія, війна, 15 хв.). Мирний закарпатець приймає виклик долі захистити Батьківщину в новій європейській війні. Він стає розвідником, випробовуючи себе перед обличчям смерті та ворогів, вимолюючи у Бога не лише життя, але й добру дружину. Піднятися над буденністю теми дозволить поезія, яка доповнює кіноформу автора.