Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » В РДА говорили про призов та боротьбу з бур’янами

В РДА говорили про призов та боротьбу з бур’янами

11:02, 19.06.17
956
Влада
В РДА говорили про призов та боротьбу з бур’янамиДнями в РДА відбулася  нарада,  на яку були запрошені очільники органів місцевого самоврядування, начальники військово-облікових столів, керівники структурних підрозділів адміністрації.

Провів нараду голова РДА Василь Дем’янчук, за участі  заступників  Михайла Полажинця та Віктора Погара, голови районної ради Василя Каганця, керівника апарату РДА Богдана Макусія.
Обговорили актуальні проблеми, які турбують керівництво району та місцеву владу.  Передусім, це організація та ведення військового обліку призовників та військовозобов’язаних органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій району; розроблення інвестиційних проектів для нового буклету; заходи для боротьби з амброзією і борщівником Сосновського та розробка генеральних планів населених пунктів району.
З питанням «Про організацію та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій району» виступив військовий комісар району Ігор Тищук.
Доповів про те, що закінчився черговий військовий призов на строкову службу, під час якого район виконав планове завдання. Наголосив, що жоден з військовослужбовців не буде направлятися в зону АТО, а всі строковики служитимуть в пунктах постійної дислокації.
Військовий комісар зазначив, що лише 2-3 місцеві ради сумлінно поставилися до обов’язків. В першу чергу, це Дубівська і Бедевлянська ради. На службу прийшли дійсно свідомі громадяни. Їх відправлено у кращі підрозділи Нацгвардії у Вінницьку та Київську область. Також непогано у цьому напрямку спрацювала Солотвинська селищна рада.
Відтак Ігор Тищук від імені Закарпатського обласного комісаріату нагородив грамотами посадовців, які активно допомогали під час призову – Михайла Полажинця, Василя Калинича, Наталію Мадяр, Оксану Вайнагій.
Наразі проводиться призов офіцерського складу віком до 43 років на 18 місяців. Це стосується громадян, які не служили в армії, однак під час навчання у ВНЗ закінчили військові кафедри і їм присвоєно первинне офіцерське звання молодшого лейтенанта та лейтенанта. Їх направлятимуть у навчальні центри та академії за напрямками роботи. Мета такого призову – підготовка офіцерського корпусу України. Після цього проходитимуть службу у військових частинах небойового складу, як і строковики в пунктах постійної дислокації. Залучатись до проведення АТО вони можуть лише за власним бажанням після підписання контракту.
За період проходження служби за військовослужбовцем цієї категорії зберігається весь соціальний пакет на рівні офіцера-контрактника. А також місце роботи і середньомісячна заробітна плата, незалежно від форми власності організації чи підприємства, де він працював.
Після отримання повістки про призов на військову службу офіцери запасу зобов’язані прибути у визначений пункт збору в термін, зазначений у повістці. У разі неявки вони несуть відповідальність у порядку, встановленому законом, підстав для відстрочки не передбачено.
Також, як наголосив військовий комісар, у районі проходить оповіщення військовозобов’язаних запасу до 60 років, які призначені в загони територіальної оборони. Такі загони сформовані на випадок оголошення військового стану. Резервісти мають пройти 10-денні збори на базі обласного військового комісаріату – Ужгородському полігоні. Однак місцеві ради не виконали завдання, і жоден з резервістів не з’явився для проходження зборів. Тому видано ще один наказ про дооповіщення і призов на ці навчання депутатського корпусу місцевих рад.
Як у районі бороться з амброзією та борщівником Сосновського, доповіла головний спеціаліст відділу агропромислового комплексу РДА Марина Степа. Присутні отримали рекомендації щодо ліквідації осередків цього бур’яну як  для органів місцевого самоврядування, так і населення. Адже сьогодні ці небезпечні рослини широко розповсюджені в сільськогосподарських угіддях району. Окрім того, було наголошено на дотриманні порядку на прибудинкових територіях. Згідно з законодавством, кожен суб’єкт діяльності чи громадянин повинен прибирати їх від сміття, скошувати бур’яни і траву.
Як зауважив Василь Дем’янчук, ситуація на жаль, зараз в районі не із приємних. Її псує те, що у багатьох селах навіть біля власних обійсть громадян непокошено, розкиданий непотріб. Тому буде створено комісію, яка проведе обстеження таких місць, а порушників благоустрою штрафуватимуть.
Також виступила начальник відділу капітального будівництва, містобудування та архітектури РДА, головний архітектор району Оксана Маркова стосовно розробки генеральних планів населених пунктів району, порядку розроблення планів та ведення іншої містобудівної документації. Сьогодні з 62 населених пунктів розроблено генплани тільки у 17. Відтак закликала голів активніше долучатися до роботи з виготовлення цієї необхідної документації землевпорядкування
Підсумовуючи нараду, Василь Дем’янчук наголосив: керівникам органів місцевого самоврядування слід більш відповідально ставитися до вирішення обговорених питань.  Адже від їх дій залежить не лише благополуччя людей, а й довіра населення до влади та настрої в суспільстві.
Прес-служба Тячівської РДА.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Спалювання сухостою та сміття завдає величезної шкоди довкіллю
Спалювання сухої рослинності та сміття завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій, особливо у пожежно-небезпечний період.

Продається насіння кукурудзи
Терміново продається 11 пос. одиниць насіння кукурудзи (гібрид «Солонянський 298 - 9 шт. та гібрид «ДБ Хотин»- 2 шт.), які знаходяться  на Новій Почті в Буштино. Вартість - 6оо грн. за пос. одиницю. Інші гібриди кукурудзи по «Новій почті». 
Звертатись за тел.: 097 00 47 112.


Звернення до мешканців Тячівщини, які повернулися з-за кордону
У зв’язку з ситуацією, що склалася навколо небезпеки поширення коронавірусної інфекції COVID-19, переконливо просимо  дотримуватися карантинних заходів та  самоізоляції.

Увага, важливе оголошення!
В зв'язку з карантинними заходами, оголошення, вітання, співчуття та інші матеріали для публікації можна надсилати
на електронну пошту «Дружби» 
mail@druzhba.uz.ua. Оплата здійснюватиметься через Приват24.
З повагою, колектив редакції "Дружба".
ЗАВТРА В ОДА ПРАЦЮВАТИМЕ «ПРЯМА» ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ
У зв’язку із уведенням карантинних заходів та призупинення особистого прийому громадян, йдучи на зустріч населенню області, вирішено у вівторок, 24 березня 2020 року, в облдержадміністрації провести пряму телефонну лінію «Запитай у влади», під час якої громадяни зможуть звернутися до в.о. голови обласної державної адміністрації Олексія Гетманенко з особистих питань.