Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Питання нарахування субсидій, надання послуг громадянам та стан розрахунків за енергоносії під пильним контролем влади

Питання нарахування субсидій, надання послуг громадянам та стан розрахунків за енергоносії під пильним контролем влади

12:30, 15.02.16
498
Влада
Питання нарахування субсидій, надання послуг громадянам та стан розрахунків за енергоносії під пильним контролем владиМинулої середи голова райдержадміністрації В.Ю.Дем’янчук провів нараду, на яку було запрошено керівників структурних підрозділів РДА, установ, організацій, фіскальної та правоохоронної  служб району. У нараді взяли участь голова районної ради В.Й.Каганець, заступник голови райдержадміністрації В.О.Погар, керівник апарату РДА Б.Ю.Макусій.
Обговорено низку питань, що стосувалися злободенних життєвих реалій. Зокрема, з інформаціями про стан нарахування субсидій та заходи щодо покращення цієї роботи виступили начальник Тячівського управління соціального захисту населення В.В.Бонка та заступник начальника Дубівського управління соціального захисту населення В.О.Мостіпака. Вони проаналізували ситуацію з призначення субсидій, звернули увагу на умови роботи очолюваних колективів. Так, В.В.Бонка озвучив, що за субсидіями звернулося 14683 сім’ї, з них 12704 – отримали державну пільгу за спрощеним порядком, в тому числі 3467 – особисто, 856 – поштою, 5980 – через уповноважених сільських та селищних рад. За 2015 рік призначено субсидії на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ 13012 сім’ям. Отож профінансовано за 2015 рік в цілому 29 млн. 945 тис. 676,32 грн. витрат на субсидії.
Також звернув увагу, що відсутні умови для збереження архіву, потрібен ремонт приміщення. Оскільки з боку керівників владних структур на роботу управління були  висловлені критичні зауваження, В.В.Бонка просив провести у відомстві атестацію робочих місць, а також не виключив суб’єктивного фактора у поведінці працівників.
У свою чергу, В.О.Мостіпака важає, що активізації процесу призначення субсидій передувала налагоджена співпраця працівників управління з уповноваженими, а також секретарями сільрад та сільськими головами. Наразі субсидії призначено 3748 сім’ям. Уповільнює роботу як велике навантаження на спеціалістів, так і відсутність оргтехніки.
Продовжила тему обговорення питання нарахування субсидій населенню головний спеціаліст Хустського відділу реалізації ТОВ «Закарпатгаззбут» І.М.Лішко. Повідомила, що вже нараховано субсидій на суму 59 млн.777 тис. грн. Це в середньому по 2160 грн. на отримувача. Зауважила, що і надалі спостерігається динаміка зростання.
З підсумком про стан розрахунків за використання газу у 2015 році ознайомив начальник тячівської філії «Закарпатгаз» В.М.Поляков, наголосивши, що виконані всі планові показники, боржників у районі нема. Додав, що до злісних неплатільників у служби одна умова – відключення від системи газопостачання.
Однак від В.Ю.Дем’янчука, В.Й.Каганця та Б.Ю.Макусія до виступаючих було дуже суттєве критичне зауваження: обидві служби – газопостачання та оплати за використаний газ – дуже віддалилися від населення, оскільки офісне приміщення знаходиться по вулиці Лазівській, що створює значні незручності для людей. Пропонували відкрити офіс для прийому громадян близько до центру міста.
Про стан співпраці суб’єктів надання послуг населенню з Центром надання адміністративних послуг інформувала начальник ЦНАП Н.В.Горват. Аналізуючи зроблене за минулий рік, а було надано 46 видів послуг й опрацьовано 17291 пакет документів, увагу присутніх акцентувала не стільки на позитивних напрацюваннях, як на недоліках і шляхах усунення непорозумінь, які виникають у процесі роботи з суб’єктами надання послуг. Тому закликала до більш плідної співпраці присутніх на нараді керівників згадуваних служб, щоб результати не ущемлювали інтересів громадян. Натомість не обминула й такої проблеми, як недостатнє кадрове забезпечення ЦНАПу та необхідність збільшення площі приміщення.
Про інвестиційну програму Тячівського району електромереж на 2016 рік та стан експлуатації мереж інформував начальник відомства І.В.Іванчишин. Повідомив, що роботи з її втілення можуть розпочатися вже з березня. А це реконструкція близько 35 км ліній 0,4 кВ та близько 6 км ліній 10 кВ, встановлення 3-ох додаткових і заміна 5-ти трансформаторів на більш потужні.
Голова РДА В.Ю.Дем’янчук зауважив, що на службу є чимало нарікань щодо незрозумілих даних у квитанціях, а також від жителів нового мікрорайону с. Угля, які не можуть отримати електропостачання.
І.В.Іванчишин пояснив, що система оформлення квитанцій формується на основі показів лічильника, а оплату можна здійснити по зручній Інтернет-системі. Невтішною була його відповідь щодо проведення електропостачання до нового мікрорайону Углі, бо жителям доведеться оплачувати недешеві послуги.
Начальник Тячівського міськрайнного управління Держкомзему Б.В.Немеш інформував про стан оформлення земельних ділянок під об’єктами ПАТ «Закарпатобленерго» та укладення  договорів оренди земель з суб’єктами підприємницької діяльності. Повідомив, що зареєстровано 443 договори оренди, оплата за яку складає не більше 3 відсотків від нормативно-грошової оцінки ставки орендної плати за землю.
Голова РДА В.Ю.Дем’янчук дав завдання, в першу чергу, виділяти землю під забудову учасникам АТО, це питання на особливому контролі влади.
Коротко інформував на нараді про стан захворюваності на грип та ГРВІ головний державний санітарний лікар району Є.М.Шелевер. Повідомив, що спостерігається тенденція зменшення звернень хворих. На його думку, карантин варто продовжити до кінця тижня, а з понеділка, 15 лютого, розпочати навчальний процес у школах.
На нараді керівник апарату РДА Б.Ю.Макусій оголосив інформацію про те, що на виконання Постанови Закарпатського окружного адміністративного суду від 04 січня 2016 року №807/1017/15 та виконавчого листа № 153/4-846 від 27.01.2016р. прийнято розпорядження голови Тячівської райдержадміністрації про поновлення О.П.Маркової на посаді начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства державної адміністрації, головного архітектора району з 14 травня 2015 року.
Також керівник апарату райдержадміністрації Б.Ю.Макусій зачитав розпорядження голови РДА від 25.01.21016 №30 «Про ліквідацію відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства державної адміністрації», в якому, зокрема, йдеться про ліквідацію у структурі державної адміністрації відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства державної адміністрації без правонаступництва.
У зв’язку з ліквідацією відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства  державної адміністрації О.П.Маркову попереджено про можливе майбутнє вивільнення. В той же час їй запропоновано працевлаштуватись на вакантній посаді головного спеціаліста відділу капітального будівництва, містобудування та архітектури державної адміністрації.
Оскільки начальник відділу капітального будівництва, містобудування та архітектури державної адміністрації, відповідно до статті 14 Закону України «Про архітектурну діяльність» за посадою є головним архітектором району, призначення на яку здійснюється, виключно, за результатами конкурсу, О.П.Марковій запропоновано подати документи для участі в конкурсі на заміщення відповідної вакантної посади.

Ольга Фіцай.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.

В’ячеслав Бігун покаже нові мотиваційні фільми
4 січня, в п’ятницю, відбудеться показ і обговорення у Тячеві нових авторських фільмів вченого-юриста і кінематографіста В’ячеслава Бігуна за участю автора та творців стрічки. Глядачі зможуть переглянути нові фільми автора. Перший – «Моро. Розвідка долі» (док., біографія, історія, війна, 15 хв.). Мирний закарпатець приймає виклик долі захистити Батьківщину в новій європейській війні. Він стає розвідником, випробовуючи себе перед обличчям смерті та ворогів, вимолюючи у Бога не лише життя, але й добру дружину. Піднятися над буденністю теми дозволить поезія, яка доповнює кіноформу автора.


Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.