Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Збиралася Координаційна рада Карпатського біосферного заповідника

Збиралася Координаційна рада Карпатського біосферного заповідника

14:38, 01.07.19
75
Влада / Довкілля
24 червня в.о. голови РДА Михайло Полажинець взяв участь у черговому засіданні Координаційної ради Карпатського біосферного заповідника (КБЗ). 

Участь у зібранні взяли також представники органів місцевої влади, державних лісогосподарських підприємств, громадських організацій Тячівського і Рахівського районів. 
Серед питань, які були обговорені на засіданні, – стан виконання природоохоронних заходів Карпатським біосферним заповідником у 2018 р. та план пріоритетних заходів на 2019 р.; «Меморандум про співпрацю в збереженні і невиснажливому використанні природних комплексів Карпатського біосферного заповідника, як частини транснаціонального об’єкта Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО «Букові праліси і давні ліси Карпат та інших регіонів Європи» та питаннях сталого розвитку прилеглих до нього територій» з територіальними громадами населених пунктів Рахівського і Тячівського районів; підтримка ведення полонинського господарства на території Карпатського біосферного заповідника у 2019 р., розроблення генеральних планів населених пунктів у зоні діяльності Карпатського біосферного заповідника.
Загалом, чергове засідання Координаційної ради пройшло в конструктивному руслі, з обговорених питань прийнято рішення та схвалено напрямки подальшої роботи.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.