Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » В обласній адміністрації кажуть, що дороги ремонтують згідно з планом

В обласній адміністрації кажуть, що дороги ремонтують згідно з планом

12:31, 19.08.19
234
Влада / Офіційно / Інфраструктура
У червні 2019 року було затверджено перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2019 році.


Згідно з цим переліком, до кінця року  буде профінансовано ремонт доріг на загальну суму 240 млн. грн., що дозволить відремонтувати 152 дороги на 30384 кілометрах та близько 30,5 млн. грн. передбачено на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання доріг. Ці роботи до кінця року будуть завершені.
Починаючи з наступного року, пріоритетні об’єкти ремонтів автомобільних доріг будуть визначатися за інтенсивністю дорожнього руху, ступенем аварійності дорожнього покриття та економічною доцільністю.
Такі дороги будуть першочергово ремонтуватися суцільним шаром асфальтобетону шляхом проведення поточного та капітального ремонтів.
Дороги з менш інтенсивним рухом та менш аварійним станом будуть відновлюватися шляхом експлуатаційного утримання, у складі якого буде передбачено дрібний поточний ремонт, ремонт локальними картами та так звана поверхнева обробка з нанесенням модифікованого шару емульсії та кубовидного щебеню фракції 0,4-0,8 см, що забезпечить гідроізоляцію поверхні та створить верхній шар зносу дорожнього покриття. Гарантія на ці види робіт становить 3-5 років.
Таким чином, з наявним фінансуванням протягом п’яти років вдасться відремонтувати більшість автомобільних доріг загального користування місцевого значення та протягом зазначеного терміну забезпечити їх належний технічний стан.
Зі ЗМІ.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
128 бригада запрошує на екскурсію
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада запрошує усіх бажаючих відвідати захід «День відкритих дверей», який відбудеться 20 серпня 2019 року о 10 годині за адресою: м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 153. Під час заходу будуть показані нові зразки озброєння, повсякденна діяльність військової частини. Також буде проведена екскурсія в музеї бойової слави бригади, де відвідувачі ознайомляться з цікавою історією створення та бойовим шляхом славетної бригади.
Тячівський РВК.

Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення.