Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Закарпатські нардепи взяли участь у робочій зустрічі з Прем’єр-міністром

Закарпатські нардепи взяли участь у робочій зустрічі з Прем’єр-міністром

09:24, 20.01.20
218
Влада / Суспільство
Робоча зустріч представників депутатської групи «Довіра» із прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком відбулась у Києві у середу, 15 січня. Народні депутати, серед яких представники Закарпаття Роберт Горват, Василь Петьовка та Валерій Лунченко, обговорили з керівником уряду соціальні та інфраструктурні питання, зокрема в розрізі регіонів, підняли тему фінансової підтримки областей та загалом населення країни.

Протягом зустрічі закарпатські нардепи озвучили прем’єру найбільш критичні для регіону питання. Так, Роберт Горват акцентував увагу на необхідності реалізувати Державну програму розвитку регіону українських Карпат на 2020-2022 роки. Програма включає широке коло питань: будівництво доріг, створення робочих місць, розвиток туризму в регіоні Карпат тощо. Окрім того, Горват нагадав про необхідність відновити залізничне сполучення Ужгорода зі словацьким містом Кошице. Для цього необхідно відбудувати залізничну колію шириною 1435 мм. Також парламентар нагадав про 100 мільйонів гривень, які державний бюджет боргує Закарпаттю по митному експерименту за 2018 рік. Ці кошти вкрай необхідні регіону для фінансування ремонту доріг, котрі останній рік активно оновлюються в області.
Валерій Лунченко окремо порушив питання щодо створення нових та реконструкції діючих міжнародних автомобільних пунктів пропуску.
Мова про виділення фінансування на будівництво нових КПП на кордонах Закарпаття з країнами ЄС, створення сервісних зон для вантажних та легкових автомобілів, ремонт існуючих МАПП тощо. Вирішення цієї проблеми повинно зменшити навантаження на діючі пасажирські та вантажні митні пости та сприяти комфортному перетину кордону для подорожуючих та суб’єктів ЗЕД.
Василь Петьовка наголосив на важливості виділення коштів для відновлення гідротехнічних споруд у Рахівському та Тячівському районах та щодо потреби у виділенні фінансування для забезпечення виконання програми комплексного протипаводкового захисту в басейні р.Тиса.
До звернення трійки закарпатських нардепів долучився також позафракційний народний депутат Владіслав Поляк, обраний до ВРУ по 73 одномандатному виборчому округу з центром в м. Виноградів. У зверненні народний обранець просить сприяти ремонту доріг  «Іршава – Виноградів» та «Виноградів-Теково-Неветленфолу».
Всі зазначені у зверненні питання є спільною позицією закарпатських народних депутатів.
Зі ЗМІ.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Оголошення
У відповідності до норм статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» 16.03.2020 року  о 10.00 за київським часом в залі засідань міської ради за адресою: м. Тячів, вул. Шевченка, 2  відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації:
• детальний план території земельної ділянки площею 0,0774 га в м.Тячів, вул. І. Франка, 2, цільове призначення якої змінюється для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.; Містобудівну документацію розроблено відповідно до ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
 Явка власників земельних ділянок на які розробляється містобудівна документація та спеціалістів проектних організацій розробників ОБОВ’ЯЗКОВА. У випадку неявки містобудівна документація розглядатися не буде.
Ознайомлення з містобудівною документацією, текстовими та  графічними матеріалами у відповідному порядку буде здійснюватися з 9.00 до 12.00 в робочі дні, у відділі містобудування, архітектури Тячівської міської ради за адресою: вул. Шевченка, 2 (каб. 8).
Пропозиції та зауваження пропонується подавати письмово до 11.02.2020 року за адресою: 90500 м. Тячів, вул. Шевченка, 2, Тячівська міська рада. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Передплата на «Дружбу» на 2020 рік розпочалася
Шановні читачі нашого сайту! Ми вдячні вам за вашу незмінну підтримку, за ваші лайки і перепости на наші публікації! Сподіваємося, що ви підтримаєте і паперовий варіант газети, передплативши її у своєму поштовому відділенні.Відбудеться «День кар’єри»
З метою профілактики безробіття серед молоді, надання всебічної і актуальної інформації про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці, ознайомлення з послугами служби зайнятості Тячівський районний центр зайнятості організовує «День кар’єри».
Захід відбудеться 24 жовтня 2019 року в м. Тячів на площі Поштовій, початок о 12.00 год.
Тячівський районний центр зайнятості.

Сигнали оповіщення будуть навчальними
Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 16-17 жовтня 2019 року проводитиметься комплексна перевірка загальнодержавної та територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із залученням всіх засобів доведення інформації  (електричні сирени, гучномовці, а також електричні сирени системи «Павіан»). Звертаємося до усіх мешканців району та гостей з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку), а також сигнали електросирен, розміщених на території підприємств та організацій, є навчальними.


128 бригада запрошує на екскурсію
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада запрошує усіх бажаючих відвідати захід «День відкритих дверей», який відбудеться 20 серпня 2019 року о 10 годині за адресою: м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 153. Під час заходу будуть показані нові зразки озброєння, повсякденна діяльність військової частини. Також буде проведена екскурсія в музеї бойової слави бригади, де відвідувачі ознайомляться з цікавою історією створення та бойовим шляхом славетної бригади.
Тячівський РВК.