Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Благоустрій – справа кожного

Благоустрій – справа кожного

13:35, 04.04.16
414
Влада
Про це та ще ряд злободенних питань обговорювали на понеділковій нараді, яку проводив голова райдержадміністрації В.Ю.Дем’янчук з керівниками структурних підрозділів РДА, установ, організацій, правохоронної та фіскальної служб району. У ній взяли участь голова районної ради В.Й.Каганець, заступник голови РДА В.О.Погар, керівник апарату РДА Б.Ю.Макусій та військовий комісар району І.М.Тищук.
Отож знову, як і на попередній нараді,  увагу присутніх звернули на те, як виконується розпорядження голови державної адміністрації від 09.03.2016 р. №123 «Про благоустрій населених пунктів, проведення акції «Закарпаттю – чисте довкілля», місячника «Чисте узбіччя» та встановлення єдиного  санітарного дня з очищення території району».
Загалом, аналізуючи ситуацію з благоустрою району, заступник голови РДА В.О.Погар критично оцінив весь процес:
– Нема чим похвалитися, – сказав він, – адже очікували, що цією роботою перейматимуться всі жителі. Однак засміченість і надалі вражає своєю масштабністю. А звіти, що отримуємо від керівників різних підрозділів, м’яко кажучи, нереальні, бо не видно тієї роботи, про яку кажуть. Необхідно членам районної комісії з організації благоустрою активніше діяти, так само, як і ЖКГ. (До речі, після наради О.В.Погар провів засідання комісії, на якому намітили програму конкретних дій, відвідуючи населені пункти району).
Також він нагадав, що на злісних порушників чистого довкілля слід діяти через адмінкомісії органів місцевого самоврядування, які, складаючи протоколи, можуть накладати адмінштрафи. «Такі міри застосовуватиме і екологічна інспекція», – повідомив В.О.Погар.
Голова РДА В.Ю.Дем’янчук теж критично оцінив стан довкілля в багатьох населених пунктах й зауважив, що спільнота  району ще недостатньо працює в цьому напрямку. Як позитивний приклад, назвав активність жителів Тереблі, які минулої суботи  облагороджували населений пункт.
Викликала  інтерес  й інформація начальника тячівської філії «Закарпатгаз» В.М.Полякова, який знайомив з підсумками роботи служби за минулий рік та два місяці 2016 р. З-поміж 14-ма аналогічними службами області тячівська філія зайняла 5-те місце за рівнем оплати за використаний газ населенням, а цьогоріч – 3-тє, промисловими підприємствами – 8-ме.
Повідомив В.М.Поляков про нове запровадження в системі оплати за використане паливо. Зокрема, з 1 квітня споживачі отримуватимуть по дві платіжні квитанції: одна – нарахування за використаний газ, інша – оплата за його так зване транспортування. Але в загальному підсумку сума не поміняється, бо ціна за транспортування буде нараховуватися із загальної суми за використаний газ.
Відповів також на питання. Одне з них – про відсутність підмінних лічильників на період, поки діюча служба забирає на повірку. Повідомив, що незабаром буде таких 300 штук, оскільки йде заміна лічильників на нові в оселях солотвинців.
З інформацією про стан виділення земельних ділянок учасникам АТО на території району виступив начальник управління Держгеокадастру у Тячівському районі Б.В.Немеш. Заявив, що виділено ділянки  80 із 97 заявників. Загалом є 219 учасників АТО, однак звертаються й особи з цим статусом і з інших районів. Поки що не задоволено всі заяви, оскільки не  всюди виготовлені генеральні плани населених пунктів.
З питання «Про роботу Центру надання адміністративних послуг та стан співпраці з суб’єктами надання адміністративних послуг» інформувала начальник відомства Н.В.Горват. Повідомила, що оформлено 4028 пакетів з початку року. Співпраця з партнерами налагоджена, однак цього не можна сказати, підкреслила вона, про управління Держгеокадастру у Тячівському районі. Тут справи із земельних питань дуже «пробуксовують», тобто  виготовлення  документів  розтягається у часі. Начальник цього відомства Б.В.Немеш пояснив, що всі затримки виникають через технічні причини – отримання електронних ключів на виготовлення документу.
Також Н.В.Горват повідомила, що з 4 квітня ц.р. реєстрацію місця проживання громадян проводитиме не міграційна служба, а органи місцевого самоврядування.
Ольга Фіцай.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.