Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Рада ухвалила закон про інвентаризацію лісів

Рада ухвалила закон про інвентаризацію лісів

09:29, 08.06.20
88
Влада / Офіційно / Довкілля
Верховна Рада  прийняла закон про національну інвентаризацію лісів.

Депутати прописали в Лісовому кодексі нову статтю 55–1 про інвентаризацію лісового фонду, мета якої – отримання узагальненої інформації про ліси для потреб планування, ведення лісового господарства, державного лісового кадастру, моніторингу лісів.
Порядок інвентаризації слід затвердити Кабінету Міністрів протягом шести місяців після набрання чинності закону.
У пояснювальній записці до законопроєкту говориться, що для проведення інвентаризації необхідно буде майже 9 млн гривень щорічно, зокрема 2 млн гривень на утримання постійного персоналу державної спеціалізованої організації та 3 млн гривень на оплату праці тимчасових працівників, які будуть проводити дослідження лісів.
Розрахунковий рівень необхідних витрат складе від 7,7 млн гривень до 12,6 млн гривень в деякі роки, що обумовлено необхідністю придбання програмного забезпечення, приладів, обладнання та автомобільної техніки.
Нагадаємо, у 2019 році Кабінет Міністрів запустив пілотний проєкт електронної реєстрації заготівлі деревини й онлайн-карти вирубок дерев. Він отримав назву «ліс у смартфоні».
Зі ЗМІ.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Онлайн-передплата – послуга від АТ «Укрпошта»
АТ «Укрпошта» пропонує скористатися послугою онлайн-передплати на ІІ півріччя 2020 р., яка розпочата з 7 квітня поточного року.
Оформлення онлайн-передплати займе до 5 хвилин часу. Необхідно зайти на головну сторінку сайту  www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити», обрати потрібне видання, додати його «у кошик», натиснути «оформити замовлення». Обов’язково зазначити поштову адресу, на яку здійснюватиметься доставка обраних видань, та розрахуватися за оформлене замовлення платіжною карткою. Комісія за операцію оплати зі споживача додатково не береться. 

Спалювання сухостою та сміття завдає величезної шкоди довкіллю
Спалювання сухої рослинності та сміття завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій, особливо у пожежно-небезпечний період.

Продається насіння кукурудзи
Терміново продається 11 пос. одиниць насіння кукурудзи (гібрид «Солонянський 298 - 9 шт. та гібрид «ДБ Хотин»- 2 шт.), які знаходяться  на Новій Почті в Буштино. Вартість - 6оо грн. за пос. одиницю. Інші гібриди кукурудзи по «Новій почті». 
Звертатись за тел.: 097 00 47 112.