Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Максим Степанов заявив, що лікарні з 1 липня будуть отримувати фінансування, не нижче, як у 2019 році

Максим Степанов заявив, що лікарні з 1 липня будуть отримувати фінансування, не нижче, як у 2019 році

08:18, 22.06.20
381
Влада / Економіка / Здоров'я
Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов на одному із щоденних прес-брифінгів заявив, що МОЗ розробило нормативну базу, яка дозволить вже з 1 липня поточного року забезпечити фінансування лікарням на рівні, не нижчому за 2019 рік. Це зроблено для того, щоб не допустити закриття лікарень та звільнення медиків через брак фінансування, який багато медустанов відчули з 1 квітня 2020 року.
 Пан Степанов зазначив, що наразі усі підготовлені документи знаходяться на погодженні. Але, за його прогнозами, це погодження буде швидким і дозволить змінити ситуацію з фінансуванням медичних установ вже з 1 липня, тобто вже за 2 тижні. Максим Степанов наголосив, що подібні «реанімаційні» дії МОЗ буде здійснювати до кінця поточного року. А вже з 2021 року планується запровадити комплексне реформування медичної системи країни, усі документи для цього уже розробляються. Як уже неодноразово заявляв Максим Степанов, його мета – зробити медичні послуги для населення якісними та доступними. При цьому не повинні закриватися лікарні, не можна звільняти лікарів та інший медичний персонал. Завдання реформування галузі охорони здоров’я – зробити краще як для пацієнта, так і для лікаря. Яким чином це можна зробити із вкрай обмеженим бюджетом на медицину? Команда МОЗ під керівництвом Максима Степанова обіцяє це показати уже наступного року. 
Зі ЗМІ.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Онлайн-передплата – послуга від АТ «Укрпошта»
АТ «Укрпошта» пропонує скористатися послугою онлайн-передплати на ІІ півріччя 2020 р., яка розпочата з 7 квітня поточного року.
Оформлення онлайн-передплати займе до 5 хвилин часу. Необхідно зайти на головну сторінку сайту  www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити», обрати потрібне видання, додати його «у кошик», натиснути «оформити замовлення». Обов’язково зазначити поштову адресу, на яку здійснюватиметься доставка обраних видань, та розрахуватися за оформлене замовлення платіжною карткою. Комісія за операцію оплати зі споживача додатково не береться. 

Спалювання сухостою та сміття завдає величезної шкоди довкіллю
Спалювання сухої рослинності та сміття завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій, особливо у пожежно-небезпечний період.

Продається насіння кукурудзи
Терміново продається 11 пос. одиниць насіння кукурудзи (гібрид «Солонянський 298 - 9 шт. та гібрид «ДБ Хотин»- 2 шт.), які знаходяться  на Новій Почті в Буштино. Вартість - 6оо грн. за пос. одиницю. Інші гібриди кукурудзи по «Новій почті». 
Звертатись за тел.: 097 00 47 112.