Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Олексій Петров оглядав наслідки повені

Олексій Петров оглядав наслідки повені

09:14, 29.06.20
53
Влада / Надзвичайне
Голова Закарпатської ОДА 23 червня разом із керівниками Басейнового управління річки Тиса та ДСНС оглянув Тячівський та Рахівський райони. 

Олексій Петров:
«За оперативною інформацією, найбільше від паводку постраждав Рахівський район. Через сильні зливи 23 червня відбулося різке підвищення рівня води на річці Тиса, подекуди на 4-5 метрів. На окремих ділянках автомобільних доріг відбулися переливи паводкових вод, затоплення дворогосподарств, відключення енергопостачання, руйнування окремих ділянок автомобільних доріг та водогосподарських об’єктів. 
Попередня вартість інфраструктурних збитків по області – це зруйновані дороги місцевого та державного значення, берегоукріплення, дамби, мости – 125 мільйонів гривень. Які збитки повінь нанесла будинкам і дворогосподарствам, наразі не відомо, їх підраховуватимуть спеціально створені комісії на місцях. 
Оглянув також дорогу державного значення Н-09 Мукачево-Рогатин за селищем Ясіня. Тут річка підмила берег, і частина автошляху обвалилася. Рух транспорту на сьогодні відновлено, машини їздять однією смугою. Дорожні служби, щоб не відбулося більше руйнування дороги, укріпили берег, підсипали його великогабаритним камінням». 
«Загалом негативних наслідків стихії зазнало 12 населених пунктів у 3 районах області. На сьогодні ситуація контрольована», – сказав керівник краю. 
Рівень води у верхній частині Тиси знизився, переливи через дороги припинились. У даний момент є загроза переливу пониженої ділянки дороги у Хустському районі, ведеться спостереження. Сили і засоби порятунку продовжують перебувати у стані підвищеної готовності. Продовжується активне регулювання паводкових вод за допомогою шлюзів, каналів та водовипусків, працює насосна техніка. 
Після спаду рівня води комісіями органів самоврядування буде здійснено обстеження та відповідний обрахунок збитків, за результатом чого будемо приймати рішення стосовно звернення до Кабінету Міністрів України щодо надання допомоги та відновлення пошкоджених об’єктів інфраструктури.
Дані щодо наслідків повені 23 червня на Закарпатті. Зокрема, за оперативними даними, в області зафіксовано: 
затоплено (підтоплено): 135 дворогосподарств; 40 га пасовищ.
пошкоджено:  12 автодоріг комунальної власності; 6 ділянок автодороги державної власності (Н-09);
зруйновано: 5 підвісних мостів. 
У лісовому господарстві області, за попередніми даними, пошкоджено:14 мостів; 5,7 км лісових доріг; 1 км. підпірних стінок. 
У Тячівському і Рахівському районах спостерігається розмив окремих ділянок дамб та берегоукріплень. У зв’язку із високим рівнем води оцінити обсяг руйнувань наразі неможливо. Обрахунок збитків буде проведено після спаду рівня води. 
Пошкоджено 3 ділянки автодороги державного значення Н-09 Мукачево – Рогатин (на 188 км зруйновано полотно однієї сторони дороги – 40 м). 
Обстеження пошкоджених об’єктів продовжується.
Пресслужба ОДА.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється детальний план
Розробляється детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, част. вулиці Молодіжна в с.Біловарці, Тячівського району, Закарпатської
області. Громадські слухання відбудуться 27.07. 2020 року о 10.00 в приміщенні Біловарської сільської ради.