Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Керівництво Тячівщини зустрілося з духовенством

Керівництво Тячівщини зустрілося з духовенством

09:19, 29.06.20
77
Влада / Суспільство / Духовність
19 червня  за «круглим столом» у Тячівській райраді відбулася зустріч голови РДА Тімура Аверіна та голови райради Василя Каганця з керівниками найбільших релігійних конфесій, благочинними та настоятелями церков. 

Участь також взяли  керівник апарату РДА Богдан Макусій та керівник штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій Василь Бокотей.
Приводом для зібрання постала ситуація з надзвичайно великим темпом росту коронавірусного захворювання серед місцевого населення на території району. 
Як повідомив Тімур Аверін, за останні дні зафіксовано антирекорд, і Тячівщина з останнього місця «вибилась у лідери». 
Основна причина полягає в тому, що після виходу з жорсткого карантину громадяни перестали дотримуватись правил, яких ніхто не відміняв. Зокрема, що стосується протиепідеміологічних заходів, індивідуального захисту, соціальної дистанції, масових зібрань  та ін.  
– Така тенденція поширення COVID-19 може негативно вплинути на життєдіяльність району, коли  знову  доведеться запроваджувати більш жорсткий карантин, чого б нам дуже не хотілося робити, – наголосив Тімур Аверін. 
Відтак очільник району закликав священників вжити всіх заходів для унеможливлення поширення коронавірусної інфекції в релігійних закладах  та доносити до прихожан інформацію про необхідність дотримання норм гігієни, визначених  МОЗ.  
Так, відповідно до рішення місцевої комісії ТЕБ та НС від 10.06.2020 р.  (протокол № 13) рекомендовано уникати масових зібрань людей і, за можливості, проводити релігійні заходи на відкритому повітрі з дотриманням фізичної дистанції та обмеженою кількістю осіб. 
Як підкреслив  Тімур Аверін, виконання цих рекомендацій дозволить швидше пройти цей небезпечний період спалаху захворювання і повернутись до звичних норм життя.
Також до присутніх священнослужителів звернувся голова райради Василь Каганець, який насамперед подякував духовенству від імені керівництва за співпрацю. І, зокрема,  оперативне реагування та дотримання карантину під час відзначення  найбільшого релігійного свята – Великодня. 
Вжиті тоді керівниками релігійних громад вчасні протиепідеміологічні заходи протидіяли масовому поширенню інфекції серед вірян.  
– Однак, як показує практика, важливо й надалі дотримуватись визначених рекомендацій, щоб не траплялися спалахи COVID-19,  – зазначив Василь Каганець.
Присутні на зібранні священнослужителі висловили свої думки з приводу ситуації щодо COVID-19 і загалом насущних проблем духовного життя населення. 
Було надано пропозицію налагодити більш активну комунікацію між представниками влади і духовенства у вирішенні не лише цього, а й інших актуальних питань. 
Всі присутні  одностайні в одному: «Береженого й Бог береже». Тому домовились про спільні дії з метою забезпечення благополуччя населення Тячівщини. 

Пресслужба Тячівської райдержадміністрації.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється детальний план
Розробляється детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, част. вулиці Молодіжна в с.Біловарці, Тячівського району, Закарпатської
області. Громадські слухання відбудуться 27.07. 2020 року о 10.00 в приміщенні Біловарської сільської ради.