Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Іграшки – дітлахам

Іграшки – дітлахам

09:12, 03.08.20
217
Влада / Суспільство / Благодійництво
Відповідно до п.2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 січня 2020 р № 143 «Про передачу товарів, поміщених у режимі відмови на користь держави, що зберігаються в Одеській митниці Державної митної служби» певні категорії дітей отримають в подарунок іграшки.
Попередньо  власник відмовився від конфіскованого на кордоні товару. Президент України Володимир Зеленський запропонував роздати іграшки дітям, які цього потребують.

Закарпатська область отримала іграшки тридцяти двох найменувань: усього 3846 штук, вартістю понад 320 тис грн, частина з яких надійшла  в Тячівський район.
Комісія  вирішила передати іграшки дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу або є під опікою; які мають статус члена сім’ї загиблого в АТО та ООС; дітям внутрішньо переміщених осіб, віком до 12 років.
На обліку Служби в справах дітей РДА  перебувають  79 таких дітей, з яких 14 –  з числа внутрішньо переміщених осіб.
Впродовж декількох днів голова Тячівської РДА Тімур Аверін, спільно з начальником Служби у справах дітей Вірою Сасин навідались до діток вищеперерахованих категорій, що проживають в с.Грушово,  Теребля, смт Тересва та  Буштино, та вручили їм подарунки.
Дітлахи з вдячністю прийняли пакунки та з цікавістю розглядали  іграшки.  
– Потрібно бачити радість в очах малечі! Вони такі щасливі! Приємно переживати ці миті, адже роблять наш світ добрішим, – відмітив  Тімур Аверін.
Пресслужба Тячівської райдержадміністрації.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється проект
Розробляється «Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по  вул. Покровська, 14 в с.Крива, Тячівського району,  Закарпатської області.»
Громадські слухання відбудуться   21.09.2020  року 0 10.00  в приміщенні Кривської сільської ради. 

Онлайн-передплата – послуга від АТ «Укрпошта»
АТ «Укрпошта» пропонує скористатися послугою онлайн-передплати на ІІ півріччя 2020 р., яка розпочата з 7 квітня поточного року.
Оформлення онлайн-передплати займе до 5 хвилин часу. Необхідно зайти на головну сторінку сайту  www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити», обрати потрібне видання, додати його «у кошик», натиснути «оформити замовлення». Обов’язково зазначити поштову адресу, на яку здійснюватиметься доставка обраних видань, та розрахуватися за оформлене замовлення платіжною карткою. Комісія за операцію оплати зі споживача додатково не береться.