Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » 5 вересня стартує передвиборча кампанія

5 вересня стартує передвиборча кампанія

08:46, 07.09.20
154
Влада / Місцеве самоврядування / Важливо
Передвиборча кампанія до місцевих виборів-2020 розпочнеться в Україні 5 вересня. Цього дня в країні стартує виборчий процес. Він складається з 10 етапів, серед яких висування кандидатів у депутати, утворення виборчих комісій, передвиборча агітація та процес голосування.

Проведення місцевих виборів заплановане на 25 жовтня. За словами головного санітарного лікаря Віктора Ляшка, їх проведуть навіть у регіонах «червоної» карантинної зони, якщо в Україні не введуть надзвичайний стан.
До 10 вересня в Україні можна змінити свою виборчу адресу. Тоді можна проголосувати на місцевих виборах 25 жовтня за місцем свого фактичного проживання, а не за місцем прописки. Це можна зробити онлайн або ж особисто.
За повідомленням ЦВК.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розроляється детальний план
Розробляється Детальний план території з метою визначення функціонального призначення земельних ділянок частини вул.Головна, в с.Вонігово, Тячівського району, Закарпатської області.
Громадські слухання відбудуться 12.10.2020  року о 10.00 в приміщенні Вонігівської сільської ради.

Розробляється проект
Розробляється «Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по  вул. Покровська, 14 в с.Крива, Тячівського району,  Закарпатської області.»
Громадські слухання відбудуться   21.09.2020  року 0 10.00  в приміщенні Кривської сільської ради.