Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Сесія Дубівської селищної ради: зміни до бюджету та створення КП «Дубівське»

Сесія Дубівської селищної ради: зміни до бюджету та створення КП «Дубівське»

09:21, 01.03.21
380
Влада / Місцеве самоврядування
22 лютого відбулося засідання третьої сесії Дубівської селищної ради восьмого скликання. У залі були присутні 19 з 26 депутатів. Вів зібрання селищний голова Денис Каганець. Найперше, депутати затвердили склад робочої комісії з питань розгляду заяв громадян про надання одноразової матеріальної допомоги з місцевого бюджету, а також склад постійної комісії з питань ТЕБ та НС. Також затвердили  ряд програм, серед яких Програма матеріально-технічного забезпечення призову на строкову військову службу в 2021 році, Програма забезпечення державної безпеки на території Дубівської ТГ, матеріально-технічного забезпечення Тячівського міжрайонного відділу УСБУ в Закарпатській області на 2021-2023 роки, Програма компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, Програма надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування після досягнення 18-річного віку. 
Затим перший заступник селищного голови Роман Поліщук доповів щодо створення КП «Дубівське». Так, комунальні підприємства ЖКГ та «Водоканал» невдовзі пройдуть процедуру банкрутства, тож виникла необхідність створити нове підприємство, яке б обслуговувало населення громади. Депутати своїм рішенням створили КП «Дубівське» та проголосували за призначення директором І.М.Сойми, який понад 25 років працював в Усть-Чорнянському лісокомбінаті, а в останні кілька років був заступником директора ТОВ «Успіх» (смт Тересва). 
Також депутати прийняли рішення про вступ  Дубівської ТГ до Місцевої асоціації розвитку і реформ міст, селищ і сіл та громад «Закарпаття-XXI століття». Внесли зміни до кошторису на оплату коригування робочого проєкту Калинівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. 
Щодо внесення змін до бюджету на 2021 рік доповіла начальник фінансового відділу Тетяна Куцин. Відтак, депутати по 50 тис. грн. спрямували на реконструкцію будівлі Дубівської ЗОШ І-ІІ ст. №1 та капітальний ремонт будівлі Дубівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. Також спрямували 20 тис. грн. на реконструкцію вуличного освітлення по вул. Гагаріна (частково) в смт Дубове. Крім того, зменшили плановий обсяг доходів у сумі 1855600 грн. (освітня субвенція). Як пояснила Тетяна Куцин, ці кошти було закладено до селищного бюджету на інклюзивно-ресурсний центр, який планували відкрити у громаді, однак відбулися зміни і тепер цей центр буде розташований у Солотвинській громаді.  Ще 150 тис. грн  спрямували на забезпечення функціонування підприємства, що надає житлово-комунальні послуги, 40 тис. грн – для закупівлі комп’ютерів для відділу освіти та 30 тис. грн. – на забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти. 
Начальник відділу культури Василина Руснак озвучила Положення про відділ культури та зачитала  запропонований виконкомом штатний розпис закладів культури громади, який було сформовано у відповідності до фінансових можливостей селищного бюджету. Після жвавого обговорення  обранці затвердили Положення про відділ культури та штатний розпис закладів. Разом з тим, проголосували за те, аби будинки культури діяли у Красній та селищі Дубове, а клуб у с.Нижній Дубовець як філію було приєднано до будинку культури селища. Щодо бібліотек, то, як і раніше, будуть діяти дві книгозбірні у Калинах, по одній – у Красній та Дубовому. 
Затим начальник відділу ЦНАП Ангеліна Декет доповіла щодо модернізації Центру надання адміністративних послуг та внесення змін до переліку адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП Дубівської селищної ради. Відтак, депутати прийняли відповідні рішення.
Йшлося на засіданні й про організацію харчування дітей у загальноосвітніх закладах  Дубівської селищної ради. Як інформував начальник відділу освіти Ярослав Івачевський, при формуванні селищного бюджету на 2021 рік бюджетною комісією було закладено 358,6 тис. грн. на безкоштовне харчування дітей пільгових категорій (1-4 класів) у школах громади. Наразі вартість  обідів – 9,5 грн. Загалом, безкоштовно харчуються 202 учнів. Після обговорення цього питання було запропоновано за наявності вільних коштів збільшити вартість харчування до 10,5 грн. 
У питанні «Різне» розглянуто звернення громадян. Так, на звернення директора КНП «Дубівська лікарня» Ігоря Білеги депутати затвердили «Комплексну програму з інфекційного контролю та дотримання заходів у медзакладі. Також Ігор Миколайович повідомив, що з НСЗУ надійшов лист з новими вимогами щодо контрактування на надання пакетів послуг. Зокрема, медичний заклад має відповідати інклюзивності, тож необхідно у лікарні створити доступне середовище для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення: вхід до поліклініки необхідно обладнати пандусом з поручнями, облаштувати відповідно до норм  туалети у приймальному відділенні та на першому поверсі поліклініки, де зараз знаходиться оглядова кімната для людей з інвалідністю. Тож депутати проголосували за те, аби виділити за можливості кошти на проведення таких робіт у лікарні. 
Також затвердили Програму розвитку та підтримки КНП «Тячівська районна лікарня на 2021 рік» та проголосували за виділення коштів (за наявності) на електроносії для закладу. Продовжили договір оренди буфету у Калинівському ОЗЗСО І-ІІІ ст. та передали у оренду частину приміщення поліклініки (для облаштування кавового автомату). 
Наступним рішенням депутати затвердили склад комісії, що проводитиме перевірку суб’єктів підприємницької діяльності щодо дотримання законодавства. 
Крім того, за згодою депутатів,  за кожним із них було закріплено конкретні вулиці за округами, від яких вони балотувалися на виборах. 
Наприкінці засідання розглянули земельні питання. 

Л.БІЛАК.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відтепер передплатити "Дружбу" можна і онлайн
Шановні читачі! 
Раді повідомити, що з'явилася можливість передплатити "Дружбу" онлайн - на сайті "Укрпошти". Більше не треба стояти в черзі у поштовому відділенні! Оформляйте передплату в будь-який зручний для вас час за посиланням: https://peredplata.ukrposhta.ua/index.php?route=product/product&code=500000006&product_id=94540
Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Передплату на "Дружбу" продовжено до кінця 2020 року
Дорогі друзі! Рік, що завершується, був для усіх нас нелегким. Проте, і в цих нових умовах ми, журналісти газети "Дружба", завжди намагаємося тримати руку на пульсі подій та відшуковуємо актуальну, злободенну та цікаву інформацію. Пишемо про Вас і для Вас.  Тож сподіваємося, що прихильники  районки передплатять газету і на 2021 рік.
 До речі, зробити це можна онлайн - на сайті "Укрпошти". Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Не рубай ялинку!
ДП «Брустурянське ЛМГ» повідомляє, що  підприємство не має ліміту на заготівлю новорічних ялинок. Стаття 65 КУпАП, стаття 91 ЛКУ: штраф за зрубану ялинку діаметром до 10 см – 517,86 грн. Шановні громадяни, працівники лісової охорони будуть проводити рейди, накладатимуть штрафи і секвеструватимуть зрубані ялинки. 
В.Михалчич, провідний інженер з охорони лісу.