Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Керівник району провів нараду щодо актуальних питань життєдіяльності району

Керівник району провів нараду щодо актуальних питань життєдіяльності району

15:20, 23.11.15
652
Влада / Важливо
Керівник району провів нараду  щодо актуальних питань життєдіяльності районуУ понеділок при голові Тячівської райдержадміністрації Василеві Дем’янчуку відбулася нарада з актуальних питань життєдіяльності району за участі керівників правоохоронних органів та голів місцевих рад. Насамперед очільник району привітав присутніх голів з обранням на посаду керівників рад та закликав усіх до співпраці.

Відтак заступник військового комісара Тячівського районного військового комісаріату Юрій Клюшник інформував про ситуацію з проведення осіннього призову на строкову військову службу. Вчергове нагадав, що саме керівники органів місцевого самоврядування, разом з начальниками військових облікових столів відповідають за оповіщення та доставку призовників на проходження медичної комісії.
На жаль, не всі голови рад відповідально  виконують ці обов’язки. І навіть при плані відправки з району до Збройних Сил України всього 27 осіб, його не виконано. Лише з таких населених пунктів як Бедевля, Вонігово, Дубове, Калини Нересниця, Терново, Солотвино було направлено призовників у райвійськкомат. В інших селах бажаючих служити в армії не знайшлося. Тому на місцях потрібно посилити як організаційну, так і інформаційно-роз’яснювальну роботу серед призовної молоді щодо виконання громадянського і патріотичного обов’язку. Тим більше, що з боку держави суттєво збільшено соціальний захист військовозобов’язаних. Так, призовникам, які йдуть до Збройних Сил, виплачують одноразово дві мінімальні заробітні плати. Що важливо, солдатів не направляють у зону АТО, всі вони проходитимуть службу на місці постійної дислокації частини.
Однак у той же час посилено і відповідальність за ухиляння від служби, про що більш детально наголосив прокурор району Степан Жовнір. Так, в районі нещодавно зареєстровано випадок, коли особа, визнана медичною комісією як придатна на службу, не з’явилась безпосередньо на відправлення, тож проти неї оголошено підозру, і така особа понесе кримінальну відповідальність.
Більшу відповідальність нестимуть і ті посадові особи, які повинні забезпечувати сповіщення і направленння військовозобов’язаних  до райвійськкомату. За невиконання посадових обов’язків передбачена як адміністративна, кримінально-правова відповідальність, так і доцільність перебування  на обраній посаді.  Однак важливо забезпечувати захист та правовий порядок у державі на основі підвищення громадянської свідомості та вихованні патріотизму.
Про це також наголосив у своєму зверненні до присутніх голів місцевих рад  в.о начальника райвідділу міліції Павло Маскалюк.
А також розповів, як на сьогодні проходить реорганізація міліції і які завдання перед поліцейськими у плані захисту правопорядку та територіальної цілісності нашої держави. Тячівські в.о. поліцейських гідно виконують свій обов’язок, а декілька осіб відправлено у зону АТО.
Підводячи підсумки обговорення цього питання, голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем’янчук звернувся до новообраних голів місцевих рад з проханням  відповідально поставитися до забезпечення призову на строкову службу, щоб виконати поставлені перед кожною радою планові завдання. Адже це стане показником того,  хто як ставиться до своєї роботи. А якщо людина свідомо йшла на вибори і отримала перемогу, то повинна так же свідомо виконувати свої обовэязки.
Окрім цього, на нараді розглянуто питання  про підключення до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно Єдиного державного реєстру, з приводу чого інформував керівник апарату державної адміністрації Богдан Макусій. Ним було доведено до відома,   з 1 жовтня 2015 року  державні органи мають право отримувати відомості з Єдиного державного реєстру виключно самостійно в електронній формі, без права витребування додаткових довідок та інших документів від громадян. Тому для тих, хто ще не встиг це оформити, необхідно направити заявку, оформлену відповідно до договору, на адресу Державного підприємства «Інформаційно-ресурсний центр».
Також заступник голови райдержадміністрації Василь Каганець нагадав головам рад про можливість залучення коштів з Фонду регіонального розвитку до кінця цього року та подачі заявок на наступний рік. При цьому прерогатива надається об’єднаним громадам, якими є Тячівська і Вільховецька. Однак і інші громади мають право подавати свої заявки. А також наголосив на необхідності завершення ремонту доріг на території тих рад, де вони здійснюються за рахунок субвенцій з обласного бюджету.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації.
Керівник району провів нараду  щодо актуальних питань життєдіяльності району
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відтепер передплатити "Дружбу" можна і онлайн
Шановні читачі! 
Раді повідомити, що з'явилася можливість передплатити "Дружбу" онлайн - на сайті "Укрпошти". Більше не треба стояти в черзі у поштовому відділенні! Оформляйте передплату в будь-який зручний для вас час за посиланням: https://peredplata.ukrposhta.ua/index.php?route=product/product&code=500000006&product_id=94540
Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Передплату на "Дружбу" продовжено до кінця 2020 року
Дорогі друзі! Рік, що завершується, був для усіх нас нелегким. Проте, і в цих нових умовах ми, журналісти газети "Дружба", завжди намагаємося тримати руку на пульсі подій та відшуковуємо актуальну, злободенну та цікаву інформацію. Пишемо про Вас і для Вас.  Тож сподіваємося, що прихильники  районки передплатять газету і на 2021 рік.
 До речі, зробити це можна онлайн - на сайті "Укрпошти". Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Не рубай ялинку!
ДП «Брустурянське ЛМГ» повідомляє, що  підприємство не має ліміту на заготівлю новорічних ялинок. Стаття 65 КУпАП, стаття 91 ЛКУ: штраф за зрубану ялинку діаметром до 10 см – 517,86 грн. Шановні громадяни, працівники лісової охорони будуть проводити рейди, накладатимуть штрафи і секвеструватимуть зрубані ялинки. 
В.Михалчич, провідний інженер з охорони лісу. 


Розробляється проект детального планування
Розробляється проект детального планування території земельної ділянки площею 0,0664 га за адресою: с.Нижній Дубівець, вул.Шевченка, б/н для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на ім’я Прокопанич Тетяна Миколаївна.
Громадські слухання відбудуться у Дубівській селищній раді.