Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » Чи покращився добробут краснянців?

Чи покращився добробут краснянців?

15:32, 02.01.19
483
Місцеве самоврядування / Сільське життя
Рік, що минає, для органу місцевого самоврядування с. Красна не був легким. Однак, як стверджує сільський голова Марія Носа, попри все, у селі все ж вдалося покращити інфраструктуру та добробут селян. 

Дбати про підростаюче покоління – це першочергове завдання сільської влади. Саме для покращення умов перебування найменших краснянців у дошкільному закладі було проведено першочергові роботи. Так, у Краснянському ДНЗ відремонтовано кількома роками раніше приміщення старшої та молодшої груп, а цьогоріч – кухню та коридор, встановлено нову огорожу. Оновлено й будинок сільської ради.
Про захист населеного пункту від водної стихії також подбали. Впродовж року на трьох найбільш небезпечних аварійних ділянках берегової лінії річки Тересва у межах села розпочато будівництво захисних гідроспоруд. Однак через недофінансування дві з дамб на 90% добудовані, а одна – тільки на 50%. Варто зазначити, що підрядники будували споруди, поки кошти з держказни не були перераховані, за власні кошти.
Завдяки зусиллям компанії енергетичних груп «Ренер» реконструйовано пошкоджений паводком транспортний міст у частині села Красношора. Також ТОВ «КІК» відремонтувало аварійні опори транспортного мосту біля автозаправки, а за підтримки місцевих підприємців та сільської ради на цьому мості полагоджено проїзну частину. Селяни власними силами відновили пішохідний навісний місток, а матеріали надало ДП «Мокрянське ЛМГ».
Великі сподівання мали краснянці, що у цьому році, нарешті, центральну вулицю буде капітально відновлено. Однак, через ряд причин, на вулиці було проведено тільки поточні ремонтні роботи. Разом з тим, територію перед будинком сільської ради за кошти підрядника було заасфальтовано. Відремонтовано й пошкоджену повноводним потічком під час паводку комунальну вулицю Шевченка. 
Роботи з покращення благоустрою Красної тривають. Днями розпочато реконструкцію освітлення вулиці Миру. На відстані більше 1 км у центральній частині села буде встановлено нові ліхтарі з ЛЕД-лампами. Профінансовано ці роботи з Фонду соціально-економічного розвитку за сприяння народного депутата України Василя Петьовки. 
Марія Носа сподівається, що розпочаті у цьому році роботи з благоустрою села матимуть продовження й у наступному, 2019-му. Зокрема, нарешті буде капітально відремонтовано головну вулицю. Адже сільська влада про добробут краснянців дбатиме й надалі. 
Л.БІЛАК.


Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезон
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезонДержавна установа Закарпатський обласний контактний центр спільно з Департаментом соціального захисту населення Закарпатської ОДА 20 вересня 2018 року проведуть прийом звернень громадян у телефонному режимі.