Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » Підхід – зважений, на благо громади

Підхід – зважений, на благо громади

14:06, 01.04.19
344
Місцеве самоврядування / Сільське життя
21 березня відбулося пленарне засідання двадцять третьої сесії Дубівської селищної ради сьомого скликання. У залі зареєструвалося 16 депутатів. Вів зібрання селищний голова Василь Носа. Оскільки з першого питання –  звіт селищного голови – Василь Михайлович доповів на зібранні мешканців, депутати проголосували за те, аби взяти до уваги цей виступ.  Відтак, перейшли до обговорення інших питань. 
З питання про внесення змін до бюджету на 2019 рік інформувала головний бухгалтер Ганна Маркусь. Вона запропонувала депутатам  спрямувати залишки коштів загального фонду селищного бюджету, що утворився на 01.01.2019 року в сумі 100000 грн., на програми з охорони здоров’я та соціального захисту. 
Тож депутати вирішили спрямувати  37005 грн. на програму «Розвитку охорони здоров’я на території смт Дубове на 2019 рік», з них 19 005 грн. – на виготовлення свідоцтва на право власності на нерухоме майно  Дубівської районної лікарні №2, 18000  грн. – на придбання комп’ютерної техніки для Дубівської АЗПСМ КНПТРР (СПМСД). Також 20 000 грн.  спрямували на програму соціального захисту, зокрема, на допомогу при похованні. Щодо фінансування програм з благоустрою селища, то кошти виділено на придбання залізобетонних кілець та на оплату послуг зі встановлення дорожніх знаків біля ЗОШ І-ІІ ст. №1, на виготовлення проектів землеустрою.
Депутати також проголосували за те, щоб залишки коштів селищного бюджету спеціального фонду (бюджету розвитку) в сумі 14 500 грн. використати для фінансування технагляду на об’єкт «Капітальний ремонт частини приміщень ДНЗ №2». А субвенційні кошти – 460 171 грн. передали із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) й спрямували на фінансування капремонту частини приміщення ДНЗ №2. 
Рішенням сесії замінено й розмір ставки туристичного збору на території Дубівської селищної ради на 2019 рік – з 1 % на 0,5 %, затверджено три кошториси, два з яких стосуються капремонту приміщення під ЦНАП (відповідно – на 200 000 грн. та 30000грн.) та один щодо  благоустрою парку та прибирання сміття (120000 грн.). Депутати затвердили й нові тарифи на вивіз твердих побутових відходів. Так, раніше власники малих контейнерів за вивіз сміття платили фірмі «КВ-Консалт» 98 грн на місяць, зараз же – 120 грн. 
Розглянуто ряд звернень.Так, мешканці вул.Горького звернулись з проханням  першочергово відремонтувати їх вулицю, а батьківський комітет Дубівської ЗОШ І-ІІ ст. №1 просить посприяти в обгородженні території перед входом до закладу. Ще одне звернення з пропозицією передбачити у штатному розписі додаткову посаду  працівника, який би прибирав територію  старого кладовища. А мешканці будинку №75 по вул. Подольського звернулись з проханням надати матеріальну допомогу на капітальний ремонт плоскої покрівлі та фасаду житлового будинку. Натомість депутати рекомендували мешканцям багатоповерхівки звернутися до ЖКГ з пропозицією за  кошти, які передбачаються за оплату комунальних послуг, провести ремонтні роботи. 
Взяли до уваги й усне звернення місцевого жителя, який наполягав на сортуванні сміття і, зокрема, пропонував майданчик облаштувати поблизу багатоповерхівки, де проживає. 
Депутати надали дозвіл КП «Водоканал» на оформлення банкрутства, виділили підприємству 53 тис. грн. з селищного бюджету на погашення боргу за електроенергію, на 51 тис. грн. вирішили придбати глибинні насоси. 
Оскільки помилково на попередній сесії селищної ради позбавили статусу мешканця гірського населеного пункту одну з дубівчанок, то  депутати вирішили поновити його. 
Також прийняли рішення щодо закриття скотомогильника на території селища, без дозволу надання тут земельних ділянок на невизначений термін. Оскільки, як зазначив Василь Носа, у 60-х роках минулого століття там було поховання тварин, падіж яких – від  сибірської виразки. 
Наприкінці засідання депутати розглянули та прийняли рішення щодо земельних питань.
Л.БІЛАК. 
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезон
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезонДержавна установа Закарпатський обласний контактний центр спільно з Департаментом соціального захисту населення Закарпатської ОДА 20 вересня 2018 року проведуть прийом звернень громадян у телефонному режимі.