Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » Дубівський селищний голова прозвітував перед громадою

Дубівський селищний голова прозвітував перед громадою

11:03, 15.04.19
380
Місцеве самоврядування / Сільське життя
Нещодавно у будинку культури смт Дубове відбулося зібрання, на якому селищний голова Василь Носа прозвітував перед громадою про виконану роботу в VI – VII скликаннях.

Найперше – чистота та дороги
Розпочав свою доповідь Василь Михайлович з результатів роботи органу місцевого самоврядування спільно з виконкомом та депутатським корпусом за 2011- 2015 рр. (VI скликання). Він констатував, що впродовж цих років проведено 32 сесії на 36 пленарних засіданнях, де прийнято 939 рішень. Виконком засідав 42 рази та прийняв 391 рішення. Селищною радою було видано 37649 довідок, оформлено статус мешканця гірського населеного пункту 1784 громадянам, посвідчено нотаріальних дій – 1397, проведено 39 засідань адмінкомісії та складено 78 постанов.
Зі слів доповідача, з 2011 по 2015 рр. селищна рада вирішила ряд актуальних для дубівчан питань. Зокрема, організовано централізований вивіз сміття; проведено будівництво тимчасових споруд на річці в урочищі Вітерна; завершено будівництво ФАПу в с. Нижній Дубівець; відремонтовано приміщення селищної ради після пожежі; збудовано дамбу по вул. Набережній та лівобережну дамбу поблизу транспортного моста (825 м); проведено роботу з відновлення під`їзду до мосту в урочищі Луг на суму 256 тис. грн.; організовано зміну пільгових тарифів на електроенергію в багатоповерхівках; побудовано штучний спортивний майданчик на території Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст.; збудовано дитячий майданчик; зроблено в с. Н.Дубівець 60 м підпірної стінки (берегоукріплення); проведено освітлення вулиці М.Гвардії, частково – вулиць Шевченка та Борканюка; відремонтовано малий зал в будинку культури; проведено капітальний ремонт переходу між корпусами ДНЗ №3, замінено вікна, двері, котел, насоси і т.д.; відкрито дві групи в ДНЗ №2; проведено капітальний ремонт роздягальні на стадіоні, даху багатоповерхівок №4 та №60; виготовлено грошову оцінку земель смт Дубове, сіл Верхній та Нижній Дубівець; проводився ремонт вул. Фізкультурна; заасфальтовано частину вулиці Горького та забетоновано частину вул. Мадара зі встановленням водовідвідних труб; проведено ямковий ремонт центральної дороги до Вітерної; капітально відремонтовано центральну дорогу в сторону с. Красна - від школи до мосту – на суму 1 млн. 60 тис. грн. Проведено поточний ремонт вулиць Забереж, Чапаєва, М.Гвардії, Борканюка, Комсомольська, Шевченка.
Капремонт головної вулиці та встановлення світлофора
Як зауважив Василь Носа, не менш продуктивним був й другий строк його головування – у 2015-2018 рр.
У VII скликанні проведено 22 сесії селищної ради на 28 пленарних засіданнях, де прийнято 653 рішення. Також проведено 24 засідання виконкому та прийнято 234 рішення. Адмінкомісії засідали 47 разів і складено 50 постанов. Видано  29480 довідок. Оформлено «гірський статусу» 926 громадянам та посвідчено 1108 нотаріальних дій.
Щодо результатів роботи у 2016 році, то вони такі: завершено капітальний ремонт вул. Вітерна у напрямку до Красної; проведено поточний ремонт дороги та підпірних стінок в с. Н. Дубовець; вул. Травнева та вул. І. Франка;  закуплено форми, спортивні костюми, м’ячі для ФК «Карпати» та дівочої команди з футболу ЗОШ І-ІІІ ст. на суму 89955 грн; проведено капремонт однієї групи в ДНЗ №2 та закуплено меблі, білизну, посуд,  бойлери і т.д.; встановлено «лежачі поліцейські» та дорожні знаки біля Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Дубівської ЗОШ І-ІІ ст. №2; закуплено та встановлено камери відеоспостереження; організовано та проведено свята: 9 травня, «Весняний полонинський хід», футбольний турнір та вечір, присвячений пам’яті Д.Д.Подольського; відкрито відділення обласного центру реабілітації дітей-інвалідів та інвалідів, що знаходиться у одному приміщенні з Дубівським ДНЗ №2.
Василь Михайлович також окреслив основні досягнення роботи селищної ради за  2017 рік. Так, почергово було проведено капітальний ремонт трьох ділянок вул. Заводська. Збудовано пішохідну доріжку на суму 705080  грн.  Встановлено світлофор біля ЗОШ І-ІІІ ст.  Облаштовано площадку перед входом в ДНЗ №3 (викладення бруківки). Виготовлено проект та оплачено експертизу «Реконструкція частини приміщень ДНЗ №2 під реабілітаційний центр».  Виготовлено проект на капітальний ремонт дороги вул. Гагаріна (від школи до мосту). Організовано та проведено вже традиційні свята на території селища.
Звітуючи про виконану роботу у 2018 році, Василь Носа наголосив, що було виготовлено і оплачено проекти на реконструкцію вуличного освітлення, на капітальний ремонт частини приміщень в ДНЗ №2 (спортзал) та на благоустрій території біля будинку культури. Всі проекти пройшли державну експертизу. Ще 6 проектів тогоріч було зареєстровано в Державному фонді регіонального розвитку.
Також Василь Носа зазначив, що у 2018 році було проведено ремонт мосту та ямковий ремонт головної дороги, відремонтовано комунальну вулицю Фізкультурну біля стадіону, а у Вишньому Дубівці відремонтовано аварійну частину дороги на суму 60 тис. грн. Селищна рада підтримала ініціативи громади та допомогла їм у ремонті комунальних шляхів. Так, з селищного бюджету профінансовано закупку матеріалів для ремонту підйому вул. Забереж, оплачено послуги екскаватора на 2-х ділянках вул. Левадянської та на одній завезено щебінь –14 м³.
Разом з тим, у Дубовому була проведена й робота з покращення інфраструктури. На території Дубівської ЗОШ №2 проведено капремонт надвірної вбиральні та збудовано дитячий майданчик зі штучним покриттям.  Зроблено вирівнюючий шар асфальтного покриття вул. Гагаріна (від школи до мосту). Перевстановлено пам’ятник Д.Д.Подольського з території ДП «ЗВВО» до місцевого парку, а вул. Гагаріна перейменовано на його честь. У Дубівському ДНЗ №2 завершено капремонт частини приміщень під спортзал. А також придбано футбольну форму для ФК «Карпати»
У перспективі – відкриття  ЦНАПу та благоустрій площі перед будинком культури
Розповів Василь Михайлович і про плани на поточний рік. Зокрема, вже розроблена та пройшла експертизу проектно-кошторисна документація на благоустрій території перед БК. Також заплановано до 1 липня провести поточний ремонт малого залу будинку культури під майбутній ЦНАП. Є намір реалізувати  проекти щодо реконструкції освітлення центральної вулиці Подольського та щодо капремонту дороги по вул. Гагаріна (від школи до мосту  на суму 8 млн. 50 тис.);
Зі слів доповідача, потребує оновлення й стадіон та водозабір. Наразі у процесі виготовлення проектно-кошторисна документація на очисні споруди. Має намір биров  закупити інвентар для спортзали ДНЗ №2, продовжити будівництво тротуарів на території селища, доповнити відеокамерами мережу відеоспостереження, виготовити документацію на нові цвинтарі та інше.
Завершив свою доповідь Василь Носа зверненням до громади: «За час мого головування було проведено три ревізії, які провело обласне КРУ, кожна із них проходила по декілька місяців. Перевірена кожна цифра».
Відтак, Василь Михайлович відповів на запитання односельчан. Кілька дубівчан звернулись до нього зі спірними земельними та майновими питаннями. А Василь Дурунда цікавився, коли буде капітально відремонтовано комунальну вулицю Горького, де дорожнє покриття у непридатному стані, а рух транспортних засобів та пішоходів доволі насичений, оскільки  вулиця веде до стадіону, селищного ринку, школи. 
Василь Носа зауважив, що депутати  вирішили  першочергово  ремонтувати комунальні дороги. 
– У попередньому році ми були змушені віддати власні кошти на ремонт центральної вулиці, але цьогоріч спрямовані кошти з бюджету на ремонт тільки комунальних доріг. Що ж стосується вулиці Горького, то проект на
 її капітальний ремонт був виготовлений ще у 2012 році. Частину дороги було заасфальтовано, однак наразі покриття там знищено. За можливості ремонт буде проведено, – пояснив Василь Михайлович.
Також дубівчан цікавило питання передачі земель, що знаходяться на території ДП «ЗВВО», у комунальну власність селищній раді. 
Як пояснив Василь Михайлович, це доволі складний процес.
Звучали питання на адресу бирова й від місцевих активістів. Зокрема, Євгеній Ферима цікавився фінансовими операціями, які проводить селищна рада. Обговорили на зібранні й питання, що стосуються моральної теми та  поведінки так званих активістів. Василь Носа відзначив: попри не завжди коректні їх дії, вони зробили важливий внесок у наведення ладу на площі перед Дубівською ЗОШ І-ІІ ст. №1, й у впорядкування стихійної торгівлі. 
З пропозицією допомогти керівництву Дубівської ЗОШ І-ІІ ст. №1 обгородити територію перед входом до закладу до депутатів селищної ради та селищного голови звернулися члени батьківського комітету.  Василь Михайлович обіцяв посприяти у вирішенні цього питання. 
А голова Тячівської районної Всеукраїнської організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій, радник голови обласної ради зі взаємодії з правоохоронними органами Михайло Вурста цікавився: чому досі не створено Дубівську ОТГ. Василь Михайлович пояснив, що оскільки через те, що Закарпаття не має досі Перспективного плану формування ОТГ, а керівництво області радше заохочує населені пункти не об’єднуватися, було вирішено відкласти обговорення питання. 
Л.БІЛАК.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезон
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезонДержавна установа Закарпатський обласний контактний центр спільно з Департаментом соціального захисту населення Закарпатської ОДА 20 вересня 2018 року проведуть прийом звернень громадян у телефонному режимі.