Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"

Працювали ефективно

08:03, 22.06.20
62
Місцеве самоврядування / Сільське життя
16 червня відбулося пленарне засідання тридцятої сесії Дубівської селищної ради сьомого скликання. Вів зібрання селищний голова Василь Носа. Найперше, він ознайомив присутніх з порядком денним.


З першого питання про внесення змін до бюджету доповіла бухгалтер селищної ради Ганна Маркусь. Депутати вирішили збільшити плановий обсяг доходів загального фонду селищного бюджету за рахунок перевиконання (єдиний податок з фізичних осіб) у сумі 72 тис. грн. Ці кошти розподілили наступним чином: 12 тис. грн. спрямували на придбання двох принтерів, 60 тис. грн – на співфінансування капітального ремонту приміщення з влаштування санвузлів Дубівської ЗОШ І-ІІ ст. №1. Також проголосували за перерозподіл коштів загального фонду селищного бюджету в межах загального обсягу затверджених бюджетних призначень по установах селищної ради у сумі 74 тис. грн. Ці кошти спрямували для придбання матеріалів для ремонту комунальної дороги та  облаштування у парку контейнерного майданчика (на цемент, сітки, сміттєві ящики та фарбу).
Депутати затвердили ставки земельного та місцевих податків і зборів на  2021 рік, кошториси проєктів  ремонту вулиці Фізкультурної, капітального ремонту дороги до цвинтаря, його благоустрою, капітального ремонту фасаду будівлі будинку культури.
Також обранці вирішили, що вихованці ДНЗ №№ 2,3 з 17 червня будуть  два місяці на літніх канікулах.
Розглянули депутати й ряд звернень. Найперше, директор КНП «Дубівська лікарня» Ігор Білега ознайомив присутніх з фінансовим планом закладу та зачитав звіт про  роботу. Звільнено від сплати за оренду землі на 3 місяці (березень-травень) ПП «Дубівський ринок», оскільки у зв’язку з карантином ринок не працював. Розглянули також кілька звернень керівника УЖКГ Івана Савули. По одному з них депутати прийняли рішення про необхідність вжити заходів для прочищення зливної системи і спрямувати екологічні кошти на проведення цих робіт. Однак звернення керівника водоканалу щодо виділення 36 тис. грн. для погашення боргу підприємства за спожиту електроенергію депутати не задовольнили.  Як і звернення директора Дубівської ЗОШ І-ІІ ст. №1 щодо виділення коштів для оплати проектно-кошторисної документації реконструкції будівлі школи. Розглянули кілька депутатських звернень та виділили кошти на придбання матеріалів на ремонт дороги по вул. Мадара. 
Наприкінці засідання опрацювали земельні питання.
Л.БІЛАК.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Онлайн-передплата – послуга від АТ «Укрпошта»
АТ «Укрпошта» пропонує скористатися послугою онлайн-передплати на ІІ півріччя 2020 р., яка розпочата з 7 квітня поточного року.
Оформлення онлайн-передплати займе до 5 хвилин часу. Необхідно зайти на головну сторінку сайту  www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити», обрати потрібне видання, додати його «у кошик», натиснути «оформити замовлення». Обов’язково зазначити поштову адресу, на яку здійснюватиметься доставка обраних видань, та розрахуватися за оформлене замовлення платіжною карткою. Комісія за операцію оплати зі споживача додатково не береться. 

Спалювання сухостою та сміття завдає величезної шкоди довкіллю
Спалювання сухої рослинності та сміття завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій, особливо у пожежно-небезпечний період.

Продається насіння кукурудзи
Терміново продається 11 пос. одиниць насіння кукурудзи (гібрид «Солонянський 298 - 9 шт. та гібрид «ДБ Хотин»- 2 шт.), які знаходяться  на Новій Почті в Буштино. Вартість - 6оо грн. за пос. одиницю. Інші гібриди кукурудзи по «Новій почті». 
Звертатись за тел.: 097 00 47 112.