Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » У Буштинській громаді затвердили заступників селищного голови, старост сіл і виконком

У Буштинській громаді затвердили заступників селищного голови, старост сіл і виконком

09:07, 14.12.20
224
Місцеве самоврядування / Суспільство / Сільське життя
У четвер, 10 грудня, продовжила роботу перша сесія Буштинської селищної ради восьмого скликання.
Головував на зібранні Буштинський селищний голова Руслан Янчій. У залі зареєструвались 26 депутатів. Також був присутній депутат Закарпатської обласної ради від «Слуги народу» Іван Синетар.


Першим розглянули питання про затвердження заступників селищного голови та керуючого справами (секретаря) виконкому селищної ради.
Група депутатів висловились проти пакетного голосування та пропонували обговорити кожну кандидатуру. Однак більшість депутатів за пропозицією селищного голови затвердили усі кандидатури заступників голови: з питань діяльності виконавчих органів селищної ради – Ляха Івана Михайловича, з питань освіти, медицини, економіки, розвитку та інвестицій – Міщій Сергія Володимировича, з соціального та житлово-комунального питань – Цонинця Михайла Юрійовича. Керуючим справами (секретарем виконкому) затвердили Немеша Ігоря Івановича. Більшістю голосів затвердили і положення про старосту. 
Відтак перейшли до розгляду питання про старост населених пунктів громади. На знак незгоди з тим, що у залі не проводиться обговорення питань порядку денного, група депутатів залишили зал. Як пояснив голова громади, все було узгоджено на погоджувальній раді напередодні сесії.
15 депутатів, які залишились, затвердили старост сіл. Ними стали Стан Юрій Іванович (староста с.Вонігово), Пацкан Анжеліка Василівна (в.о. старости с.Новобарово), Гісем Мирослава Петрівна (староста с.Теребля), Кевешлігеті Наталія Іванівна (староста с.Дулово), Бабич Василь Васильович (староста с.Чумальово), Кричфалушій Василь Васильович (староста с.Кричово). 
Наступим рішенням 15 депутатів, які залишились у залі, затвердили регламент роботи Буштинської селищної ради, утворили постійні депутатські комісії, внесли зміни до структури та штатної чисельності апарату Буштинської селищної ради. Під час обговорення питання депутат Михайло Даруда попросив пояснити, яким чином формували кількісний склад ради. Як відповів Руслан Янчій, штатний розпис для функціонування ради було сформовано згідно з нормативами, відповідно до кількості населення і території, за основу взято типовий зразок штатного розпису апарату Тячівської міської ради (у Буштинській селищній раді – на 3 одиниці менше). І вакантні посади будуть заповнювати не всі, а відповідно до бюджетних надходжень.
Затим затвердили положення про виконком Буштинської селищної ради і утворили виконком, до якого увійшли селищний голова Р.М.Янчій, його заступники І.М.Лях, С.В.Міщій, М.Ю.Цонинець,  керуючий справами (секретар виконкому) І.І.Немеш, секретар ради О.І.Токач, староста с.Вонігово Ю.І.Стан, в.о. старости с.Новобарово А.В.Пацкан, староста с.Теребля М.П.Гісем, староста с.Дулово Н.І.Кевешлігеті, староста с.Чумальово В.В.Бабич, староста с.Кричово В.В.Кричфалушій, директор комунального господарства В.В.Деяк, ПП І.І.Шобей, лікар Буштинської АЗПСМ В.Ю.Микуляк, ПП І.В.Країло, пенсіонер І.І.Синетар, оператор котельні О.О.Букрич, ПП В.М.Груля, пенсіонер Ю.П.Олаг, ПП М.Д.Білий, А.І.Добош (Тячівська РЛ), пожежник Чумалівської МПК С.С.Ковач, ПП М.С.Шваля, директор «ФЕС Теребля» І.Ф.Бокоч, ПП В.М.Даруда, ПП М.М.Несух, директор АЗС «Теребля» В.П.Даруда, Н.В.Кричфалушій – медсестра, вчителька Кричівської ЗОШ Л.С.Стойка, пенсіонер МВС В.Ю.Пацкан, пожежник ДПРЧ-10 м.Хуст С.Ю.Молнар, ПП В.В.Губаль, ПП В.М.Куцина, ПП М.А.Мейсарош, вчителька Чумалівської ЗОШ Т.М.Сава, ПП І.М.Маркуш, завідуюча ДНЗ «Верховина» смт Буштино І.Ю.Рацин, завідуюча ДНЗ «Ластівка» смт Буштино М.М.Толвай, директор Буштинської ДШМ О.П.Вейгеш, вчителька Буштинської ЗОШ І-ІІІ ст. М.М.Молнар, завідувач ДНЗ ім.Св.Єлізавети смт Буштино М.В.Токач. Руслан Янчій зауважив, що у цьому кількісному складі виконкому враховано всі пропозиції депутатів.
Наприкінці депутати прийняли Програму культурно-масових заходів на території смт Буштино на 2020 рік, передбачивши витрати на придбання гірлянд для новорічної ялинки у центрі селища. Як зазначив Руслан Янчій, до придбання подарунків для дітей залучать спонсорів.
«Завдяки вам ми сформували команду, і я впевнений, що жителі відчують покращення для них усіх», – завершив сесію Буштинський селищний голова. 
Вл.інф.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відтепер передплатити "Дружбу" можна і онлайн
Шановні читачі! 
Раді повідомити, що з'явилася можливість передплатити "Дружбу" онлайн - на сайті "Укрпошти". Більше не треба стояти в черзі у поштовому відділенні! Оформляйте передплату в будь-який зручний для вас час за посиланням: https://peredplata.ukrposhta.ua/index.php?route=product/product&code=500000006&product_id=94540
Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Замовляйте вітання у районну газету!
У дорогої людини – гарна життєва дата, а Ви не знаєте, як її гарно і незабутньо привітати? Редакція Тячівської районної газети «Дружба» приймає замовлення на написання іменних привітань до днів народження, ювілеїв та свят.
Вітання в газеті – це гарний подарунок, який залишиться у пам’яті іменинника надовго. 
Подаруйте рідним і близьким увагу та гарні слова!
Чекаємо замовлень  на viber +380986608158. Можлива оплата на карту.  
Передплату на "Дружбу" продовжено до кінця 2020 року
Дорогі друзі! Рік, що завершується, був для усіх нас нелегким. Проте, і в цих нових умовах ми, журналісти газети "Дружба", завжди намагаємося тримати руку на пульсі подій та відшуковуємо актуальну, злободенну та цікаву інформацію. Пишемо про Вас і для Вас.  Тож сподіваємося, що прихильники  районки передплатять газету і на 2021 рік.
 До речі, зробити це можна онлайн - на сайті "Укрпошти". Передплатний індекс "Дружби" - 61823.