Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » У Буштинській селищній громаді прийняли бюджет на 2021 рік

У Буштинській селищній громаді прийняли бюджет на 2021 рік

09:27, 02.01.21
234
Місцеве самоврядування / Економіка / Сільське життя
24 грудня під керівництвом голови Буштинської ОТГ Руслана Янчія відбулося четверте пленарне засідання першої сесії Буштинської селищної ради восьмого скликання. У залі зареєструвались 24 депутати. Вже традиційно була організована пряма трансляція засідання.
Найперше, депутати розглянули процедурне питання – припинили Вонігівську, Новобарівську, Тереблянську, Кричівську, Дулівську, Чумалівську сільські ради та їх виконавчі комітети шляхом приєднання до Буштинської селищної ради та її виконавчого комітету.
Утворили нові структурні підрозділи Буштинської селищної ради – фінансовий відділ та відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту, затвердили положення про них.Відтак внесли зміни до бюджету Буштинської селищної ради на 2020 рік – виділили 46 тис. грн. субвенції фінансовому управлінню РДА, яке надавало послуги з розробки бюджету Буштинської ОТГ. Оскільки у новостворених громадах ще немає відповідних фахівців, спеціалісти управління  надавали допомогу в розробці бюджетів усім громадам району.
«Оскільки у нас  цей відділ лише утворено і спеціалістів у даній галузі нема, для того, аби був збалансований бюджет для розвитку нашого краю, тим займаються фахівці, які працюють з цим уже 20 років, і надають супровід для нашого бюджету», – зазначив Руслан Янчій.  
Під виділені фінансистам кошти прийняли і відповідну Програму.
Затвердили рішення комісій з питань бюджету та управління майном, прийняті у міжсесійний період.
Зрештою, затвердили бюджет Буштинської територіальної громади на 2021 рік. Розрахований він у сумі 158 539 тис. грн., з них по загальному фонду – 156 272 тис. грн, спеціальному – 2267 тис. грн. Власні надходження плануються в сумі 34 157 тис. грн, базова дотація – 46 710 тис. грн, освітня субвенція – 73 328 тис. грн, додаткова дотація на утримання закладів освіти та охорони здоров’я – 3 434 тис. грн, субвенція на закупівлю інсуліну – 445 тис. грн, інклюзивні освітні потреби – 462,8 тис. грн. Всього державних трансфертів планується в сумі 124 382 тис. грн. Джерелами надходжень будуть податок на доходи фізосіб, єдиний податок, акцизний збір, податок на нерухоме майно.
Щодо видатків, то вони плануються у сумі 158 539 тис. грн. Зокрема, на зарплати апарату селищної ради планують виділити  8 790 тис. грн., на освітні видатки заплановано 135 354 тис. грн. З них 10 902 тис. грн. – на утримання техперсоналу шкіл, 73 328 тис. грн. освітньої субвенції – на оплату праці педагогів (при потребі у 105 млн грн.).
Під час обговорення цього питання Руслан Янчій зауважив, що сесія Буштинської ТГ буде звертатись до Кабінету Міністрів України з тим, щоб дофінансували недостатню для виплати зарплат педагогам суму коштів.
Близько 5 млн. грн. передбачено на фінансування різних програм – медичного забезпечення, організації громадських робіт, посилення соцзахисту та допомоги малозабезпеченим, культурно-видовищних заходів, благоустрою та озеленення, утримання та ремонту доріг тощо.
Також депутати прийняли цілий ряд програм на 2021 рік.
Останнім питанням депутати Буштинської громади прийняли у комунальну власність Тячівський  районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який фінансувався з районного бюджету та функціонував при Тячівській РДА. Як зазначив Руслан Янчій, у майбутньому громади будуть співфінансувати утримання цього закладу, який обслуговує весь район.

Вл.інф.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відтепер передплатити "Дружбу" можна і онлайн
Шановні читачі! 
Раді повідомити, що з'явилася можливість передплатити "Дружбу" онлайн - на сайті "Укрпошти". Більше не треба стояти в черзі у поштовому відділенні! Оформляйте передплату в будь-який зручний для вас час за посиланням: https://peredplata.ukrposhta.ua/index.php?route=product/product&code=500000006&product_id=94540
Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Передплату на "Дружбу" продовжено до кінця 2020 року
Дорогі друзі! Рік, що завершується, був для усіх нас нелегким. Проте, і в цих нових умовах ми, журналісти газети "Дружба", завжди намагаємося тримати руку на пульсі подій та відшуковуємо актуальну, злободенну та цікаву інформацію. Пишемо про Вас і для Вас.  Тож сподіваємося, що прихильники  районки передплатять газету і на 2021 рік.
 До речі, зробити це можна онлайн - на сайті "Укрпошти". Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Не рубай ялинку!
ДП «Брустурянське ЛМГ» повідомляє, що  підприємство не має ліміту на заготівлю новорічних ялинок. Стаття 65 КУпАП, стаття 91 ЛКУ: штраф за зрубану ялинку діаметром до 10 см – 517,86 грн. Шановні громадяни, працівники лісової охорони будуть проводити рейди, накладатимуть штрафи і секвеструватимуть зрубані ялинки. 
В.Михалчич, провідний інженер з охорони лісу. 


Розробляється проект детального планування
Розробляється проект детального планування території земельної ділянки площею 0,0664 га за адресою: с.Нижній Дубівець, вул.Шевченка, б/н для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на ім’я Прокопанич Тетяна Миколаївна.
Громадські слухання відбудуться у Дубівській селищній раді.