Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
Останні новини
» » » » » При КНП «Дубівська лікарня» створено опікунську раду

При КНП «Дубівська лікарня» створено опікунську раду

09:14, 06.12.21
371
Місцеве самоврядування / Суспільство / Здоров'я
25 листопада в актовому залі Дубівської лікарні зібрались громадські діячі, представники місцевої влади, бізнесу та медичної галузі на запрошення директора закладу Ігоря Білеги.


Під час зустрічі було вирішено створити опікунську раду при КНП «Дубівська лікарня». Як пояснив Ігор Миколайович, це громадський консультативно-дорадчий орган, метою якого є  сприяння діяльності закладу охорони здоров’я і поліпшення його матеріально-технічної бази, покращення якості та доступності медичних послуг населенню, реалізації права громадян на участь в управлінні охороною здоров’я.
Присутні обрали головою опікунської ради підприємця Володимира Бережника, заступником – підприємця Василя Бережника, а секретарем – медичного директора і голову профкому Кароліну Куцин. 
Після цього Ігор Білега зробив аналіз роботи медичного закладу, озвучив основні досягнення лікарні та проблеми, над вирішенням яких спільно з опікунською радою необхідно працювати. 
Зокрема, повідомив, що в 2021 році проведено поточний ремонт у поліклінічному відділені, замінено вхідні двері тощо. Також лікарня наразі надає медичну допомогу за такими пакетами послуг від НСЗУ, як: «Стаціонарна медична допомога дорослим без хірургічного втручання», «Амбулаторно-поліклінічна допомога», «Стаціонарна паліативна медична допомога», «Ведення вагітності у амбулаторних умовах, «Амбулаторна стоматологічна медична допомога».
Ігор Миколайович зазначив, що передбачено розширення надання послуг для пацієнтів. Однак через високі вимоги від НСЗУ на отримання того чи іншого пакету послуг,  лікарня має, перш за все, орієнтуватися на свої сили та спроможність відповідно забезпечити кадрами та обладнанням заклад. Зокрема, привів приклад вимог від НСЗУ до лікарні, яка вправі надавати стаціонарну допомогу дитячому населенню, серед яких: лікарня має мати кадрове забезпечення з 4 дитячих лікарів-анестезіологів, наявність 6 апаратів ШВЛ тощо. Як пояснив Ігор Миколайович, більшість з зачитаних пунктів Дубівська лікарня не має можливість виконати, оскільки відчутний кадровий дефіцит і є нестача коштів для придбання необхідного обладнання. Як альтернативу запропонував впродовж 2022 році розпочати підготовку та націлити спільні зусилля, аби отримати через два-чотири роки пакети послуг «Медична реабілітація дорослих та дітей від трьох років з ураженням опорно-рухового апарату» та «Медична реабілітація дорослих та дітей від трьох років з ураженням нервової системи». Обґрунтував необхідність відкриття реабілітаційного відділення, навівши статистичні дані щодо захворюваності та інвалідізації цереброваскулярними захворюваннями, та продемонстрував основне обладнання, яким має бути облаштоване відділення. Реабілітаційні кімнати запропонував розмістити на першому поверсі стаціонарного корпусу лікарні. 
Після обговорення пропозицій члени опікунської ради прийняли такі рішення: ініціювати звернення до селищної ради з проханням розробити проєктно-кошторисну документацію на капітальний ремонт першого поверху стаціонарного корпусу лікарні, відшуковувати через різні благодійні організації та фонди кошти на придбання обладнання, а керівництво лікарні залучатиме кадри.
Наступне засідання опікунської ради відбудеться вже на початку  2022 року.
Л.БІЛАК.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відтепер передплатити "Дружбу" можна і онлайн
Шановні читачі! 
Раді повідомити, що з'явилася можливість передплатити "Дружбу" онлайн - на сайті "Укрпошти". Більше не треба стояти в черзі у поштовому відділенні! Оформляйте передплату в будь-який зручний для вас час за посиланням: https://peredplata.ukrposhta.ua/index.php?route=product/product&code=500000006&product_id=94540
Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
У Дубовому та Ужгороді відзначать 100-ліття з дня народження Івана Чендея
20 травня на ужгородській садибі знаного українського письменника Івана Чендея відзначать 100-річчя від дня народження першого закарпатського Шевченківського лауреата-прозаїка. 

Шановні читачі!
«Укрпошта» розпочала передплатну кампанію на 2022 рік. Тож віднині можна оформити передплату на тячівську районну газету «Дружба» у всіх стаціонарних і пересувних поштових відділеннях.


Фільм «Закарпаття» Шона Вільямса показуватимуть в Тячеві 25 серпня
Повнометражний фільм «Zakarpattia» (США/Україна 2018, 85 хв) від Q&A, режисером якого є Шон Вільямс, презентуватимуть у м. Тячів в картинній галереї ім. Ш.Голлоші, 25 серпня 2021 року о 16.00. (Вхід вільний, захід проводитиметься з дотриманням карантинних норм.)
Він знімався у 2013-2016 роках. Прем’єра відбулася у Бухаресті у 2018 році. Був показаний у США, Румунії та Німеччині. У 2021 році відзначений як «один з найкращих музичних документальних фільмів про традиційну музику в Україні сьогодні».

Центральна вулиця с. Добрянське перекрита
На офіційній сторінці Вільховецької ТГ поміщено повідомлення, яке зацікавить усіх водіїв. А саме: у зв’язку з асфальтуванням центральної вулиці у с. Добрянське, проїзд вантажного транспорту на цій ділянці, починаючи з суботи 21 серпня і на період робіт, заборонений.
Об’їзд – через Нересницю і Тересву.
Рух легкових автомобілів також буде обмежений. Радимо користуватись об’їздом через вулиці Жовтнева і Миру. Дякуємо за розуміння!
Вл.інф.