Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Відбудуться штабні навчання

Відбудуться штабні навчання

14:19, 28.09.18
254
Надзвичайне / Важливо / Оголошення
Відбудуться штабні навчання3 жовтня на Хустській та Тячівській ланках територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області пройдуть навчання щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на Теребле-Ріцькій ГЕС.

Метою штабних навчань є:
перевірка стану готовності органів державного управління та сил цивільного захисту населення до виконання завдань за призначенням у разі виникнення надзвичайних ситуацій на ГЕС;
відпрацювання виконання завдань щодо оповіщення, евакуації населення та забезпечення громадської безпеки і порядку в евакуйованих населених пунктах тощо;
вдосконалення навичок керівного складу та фахівців евакуаційних органів щодо організації та проведення евакуації;
підвищення рівня готовності та взаємодії органів державного управління і сил цивільного захисту.
До участі будуть залучені Закарпатська ОДА, Хустська та Тячівська РДА, сільські та селищні ради цих районів, місцеві профільні комісії, спеціалізовані служби цивільного захисту місцевого рівня, місцеві штаби з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, органи управління та сили цивільного захисту регіонального та місцевого рівнів.
За тактичним задумом навчань буде відпрацьовано ситуацію з виникненням тріщини у греблі Теребле-Ріцької ГЕС через сильне перезволоження ґрунту. Навчання включатимуть два етапи – теоретичний (10:00-12:00) на території ГЕС та практичний (11:00-16:00) у селах Драгово і Золотарьово (Хустський район), Дулово і Теребля (Тячівський район).
У рамках навчань буде відпрацьовано оповіщення та евакуацію мешканців населених пунктів, які потрапляють в зону можливого ураження.
3 жовтня на території тренувань використовуватимуться навчальні сигнали оповіщення про загрозу виникнення надзвичайної ситуації із застосуванням вуличних гучномовців та електричних сирен.
Прес-служба Закарпатської ОДА.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.