Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Бурхливі гірські річки пошкодили лісові шляхи

Бурхливі гірські річки пошкодили лісові шляхи

09:18, 29.06.20
53
Надзвичайне
Як повідомили у Мокрянському лісгоспі, у зв׳язку з паводком  20-23 червня у держлісфонді ДП «Мокрянське ЛМГ» пошкоджено лісових доріг загальною протяжністю близько 2 км у Брадульському, Комсомольському, Мокрянському та Усть-Чорнянському лісництвах. В урочищі Озерел виявлені зсуви грунту на лісову дорогу протяжністю 100 м, зруйновано підвісний міст, який слугував для переходу в держлісфонд Усть-Чорнянського лісництва та використовувався для протипожежних цілей. 


Це попередні дані, оскільки спаду великої води у річках немає. Адміністрацією лісгоспу видано наказ №80 від 23.06.2020 р. «Про наслідки стихійного лиха на об’єктах ДП «Мокрянське ЛМГ», відповідно до якого лісничим доручено після спаду великої води провести обстеження всіх об’єктів в розрізі лісництв, урочищ, кварталів, виділів та визначеної суми заподіяної шкоди.
Наразі у доступних зруйнованих місцях лісових доріг проводяться роботи з ліквідації наслідків стихійного лиха.
Пресслужба лісгоспу.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється детальний план
Розробляється детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, част. вулиці Молодіжна в с.Біловарці, Тячівського району, Закарпатської
області. Громадські слухання відбудуться 27.07. 2020 року о 10.00 в приміщенні Біловарської сільської ради.