Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Бетонний місток не витримав напору води

Бетонний місток не витримав напору води

09:20, 29.06.20
68
Надзвичайне
24 червня через інтенсивний дощ у с. Вишній Дубовець потічок Вишній Звур буквально за кілька хвилин став повноводним і вийшов з берегів, змиваючи на своєму шляху пні та гілля, які, за твердженням місцевих мешканців, залишили на прибережжі лісокористувачі.

Крім того, вода виривала з корінням дерева і несла течією. Все це й утворило загат під мостом у верхній частині села, а бурхлива вода підмила грунт під конструкцією та пошкодила переправу. Без транспортного сполучення залишилися два дворогосподарства, а також чимало дубівчан тепер не мають змоги доїхати до сінокісних наділів.
Паводком пошкоджено в деяких місцях дорожню поверхню вулиці Мадара, яка пролягає вздовж річки.
Оглянути аварійний міст до села приїхали селищний голова Дубового Василь Носа та члени комісії.
За результатами огляду об’єкта було вирішено: за кошти з селищного бюджету найняти для відновлення  моста дорожню фірму – філію «Тячіврайавтодор». Разом з тим, селяни мають намір укріпити береги потічка, аби уберегти шлях від підмивання. У цьому їм також згодилася допомогти місцева влада.
До речі,  через великі опади, одна з приток річки стала повноводною. Вода несла велике каміння, яким загатила русло струмка та розлилася на дорогу. Розчищали його від кам’яних брил також працівники філії «Тячіврайавтодор».

Л.БІЛАК.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Онлайн-передплата – послуга від АТ «Укрпошта»
АТ «Укрпошта» пропонує скористатися послугою онлайн-передплати на ІІ півріччя 2020 р., яка розпочата з 7 квітня поточного року.
Оформлення онлайн-передплати займе до 5 хвилин часу. Необхідно зайти на головну сторінку сайту  www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити», обрати потрібне видання, додати його «у кошик», натиснути «оформити замовлення». Обов’язково зазначити поштову адресу, на яку здійснюватиметься доставка обраних видань, та розрахуватися за оформлене замовлення платіжною карткою. Комісія за операцію оплати зі споживача додатково не береться. 

Спалювання сухостою та сміття завдає величезної шкоди довкіллю
Спалювання сухої рослинності та сміття завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій, особливо у пожежно-небезпечний період.

Продається насіння кукурудзи
Терміново продається 11 пос. одиниць насіння кукурудзи (гібрид «Солонянський 298 - 9 шт. та гібрид «ДБ Хотин»- 2 шт.), які знаходяться  на Новій Почті в Буштино. Вартість - 6оо грн. за пос. одиницю. Інші гібриди кукурудзи по «Новій почті». 
Звертатись за тел.: 097 00 47 112.