Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Підростає достойна зміна талановитих борців

Підростає достойна зміна талановитих борців

15:50, 11.05.18
947
Спорт
Підростає достойна зміна талановитих борцівБорці греко-римського стилю Тячівської ДЮСШ мають високий рейтинг. Довга і копітка праця на борцівському килимі, постійна участь у різних змаганнях та багаторічна праця досвідчених тренерів приносить високий показник у спорті.

Цей рік теж дуже завантажений. Вже у січні розпочались змагання.
Це, зокрема, участь в чемпіонатах серед кадетів у м. Мукачево та серед молоді до 23-х років.
На початку лютого на Чемпіонаті України серед кадетів 2001-2002 р.н, у м. Черкаси тячівець Юрій Лупан стає переможцем серед сильніших борців країни. Увесь зал аплодував йому за перемогу над чемпіоном Європи та у фінальному поєдинку, де переміг срібного призера світу, борця з Донбасу Геннадія Завертайла.
У Берегові, взявши участь у чемпіонаті області серед молодших юнаків 2003-2005 р.н,  тячівці отримали командну перемогу.
У березні юні борці Тячівської ДЮСШ приймали борців Західної України (чемпіонат серед молодших юнаків 2003-2004 р.н.). У змаганнях наші вихованці виступили достойно. Юрій Поковба у ваговій категорії до 68 кг став чемпіоном та ще троє отримують бронзові медалі – Максим Ференці, Даніель Опріш та Василь Думнич відповідно у своїх вагових категоріях.
21-23 березня чемпіонат України серед молоді до 23 років відбувся у Харкові. Тут достойно зарекомендував себе майстер спорту України та чемпіон України Богдан Ковернюк, який легко долав суперників за вихід у фінал. Поєдинок закінчив перемогою, але лікар із-за травми зняв його з фінального поєдинку. Богдан автоматично став срібним призером.
В перших числах квітня в м. Рівне  проходила фінальна частина чемпіонату України серед молодших юнаків. За збірну Закарпаття від Тячева виступали наша гордість і надія – Роман Довгей та Павло Дерябін.  У змаганнях брали участь 420 юних спортсменів з різних шкіл країни. В десятку увійшов Роман Довгей із 52 учасників, які виступали в його категорії до 38 кг. І теж було визнано, що із-за помилки арбітра на килимі, Роман не брав участі у фіналі.
21-22 квітня у Виноградові проводилася першість області серед ДЮСШ у двох вікових категоріях. Тячівці отримали впевнену перемогу, а вже 25 квітня проведено перший етап командної дитячої ліги області у Берегові. Показник достойний нашої школи, із 18-ти учасників – 14 призерів: 8 перших, 5 – других, і 1 третє місце!
16 травня Юрій Лупан  вилітає на чемпіонат Європи в Македонію у складі Збірної країни. Побажаємо йому вдалих поєдинків та переможного лідерства!
Отже, нинішній рік розпочався хорошими показниками борців греко-римського стилю. До травня взяли участь в п’яти чемпіонатах області та України. На обласних змаганнях здобули 30 перших місць, 28 – других і 8 – третіх. На чемпіонаті України – 2 перші, одне друге і три треті. На Всеукраїнських та міжнародних турнірах теж «не пасли задніх».
Юні борці показують високі результати завдяки досвідченим наставникам-тренерам під чітким керівництвом Тячівської районної федерації з греко-римської боротьби та допомоги районної адміністрації.
Це єдиний вид спорту при Тячівській ДЮСШ, який щорічно готує спортсменів високого рівня як дорослих розрядів, так кандидатів і майстрів спорту, що входять до складу Збірної України. Це – Богдан Ковернюк, Євген М’ягкий – майстри спорту та чемпіони України, учасники світових чемпіонатів. Василь Степа – кандидат у збірну серед молоді та Юрій Лупан – чемпіон України (кандидати в майстри спорту).
Підростає сильна зміна талановитих юнаків, які в майбутньому прославлятимуть Тячівщину на високому спортивному рівні.
Хочу висловити велику подяку тренерам, які доклали багато зусиль за останні роки для того, щоб Тячівщину знали не тільки в Україні, а і в Європі та світі. Високих досягнень вам на славу нашого краю!
Й.Болдижар, заст. голови районної федерації, ст. тренер відділення греко-римської боротьби.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється проект детального планування
Розробляється проект детального планування території земельної ділянки площею 0,0664 га за адресою: с.Нижній Дубівець, вул.Шевченка, б/н для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на ім’я Прокопанич Тетяна Миколаївна.
Громадські слухання відбудуться у Дубівській селищній раді.   
Розробляється Детальний план території
Розробляється Детальний план території  з метою визначення функціонального призначення земельних ділянок  для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій по вул.Зарічна с. Глибокий Потік, Тячівського району, Закарпатської області. Громадські слухання відбудуться   16.10.2020  року 0 10.00  в приміщенні Глибокопотіцької сільської ради.