Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » У Тячеві можна опанувати змішане бойове мистецтво ММА

У Тячеві можна опанувати змішане бойове мистецтво ММА

08:58, 25.05.20
121
Спорт
Зараз, як ніколи, актуальною є тема здорового способу життя. Не секрет, що без регулярних занять спортом тут не обійтись. А якщо тренування допомагають загартувати не лише тіло, а й характер, вчать досягати мети, працювати над собою, бути сильним та впевненим? Усі ці переваги й можливості поєднує в собі такий вид спорту, як ММА – змішане бойове мистецтво, яке стає дедалі популярнішим у світі. Опанувати його можна і у Тячеві. Про те, чим же корисні заняття ММА, зокрема, для дітей, спілкуємось із досвідченим тренером ММА Михайлом Бучаком.


– Михайле, скажіть, будь ласка, що таке ММА та які його переваги, порівняно з іншими видами бойових мистецтв?
– ММА – це бойове мистецтво, яке включає в себе різноманітні прийоми з елементами боротьби, джіу-джітсу, самбо, боксу, карате. Тобто абсолютно всі види присутні у цьому  спорті, тим він і цікавіший. 
– Діти якого віку можуть відвідувати тренування у залі?
– Можуть відвідувати всі. На даний момент планую створити групу, щоби працювати з дітьми від 3 до 5 років. Також є групи з 6 до 12, з 12 до 16 років. ММА займаються як хлопці, так і дівчата. Наприклад, зараз тренування відвідують 12 дівчат. Вони абсолютно ні в чому не поступаються хлопцям. 
– В яких умовах мають можливість тренуватися юні борці ММА?
– Зараз у мене відкрився новий просторий зал у центрі Тячева, у приміщенні «Укрпошти», на третьому поверсі, у колишньому приміщенні «Укртелекому» (вхід збоку). Тут є всі необхідні умови для проведення тренувань: спортивне покриття, захисне спорядження для корпуса, голови, передпліч, рук, ніг. Також встановлені боксерські мішки. На наше замовлення виготовляють ринг, який невдовзі буде розміщено у залі. 
– Що потрібно для того, щоб розпочати тренування?
– Головне – прийти, спробувати. На першому тренуванні придивляємось, як діти працюють, яка в них фізична, психологічна підготовка і  яке в них є бажання. На жаль, зараз у цьому плані діти досить пасивні. Але тут багато залежить від батьків. Статистика каже, що вони чим далі, тим менше зацікавлені у тому, щоб діти займалися спортом – не обов’язково єдиноборством, а й взагалі будь-яким.  
– Які перспективи чекають на юних борців ММА?
– Дуже цікаві. Цей вид спорту дає можливість їздити на змагання по всьому світу. А професійні спортсмени можуть ще й непогано на цьому заробляти, мати гарне майбутнє, спілкуватись, розвиватись. Скажу так: це краще, ніж їздити по заробітках за кордон. 
– Що ММА дає для розвитку особистості дитини?
– Загартовується характер, підвищується імунітет, покращується здоров’я. Адже здоров’я починається саме тут, у залі для тренувань, а не в аптеці чи лікарні. До медиків треба звертатись раз на півроку з метою профілактики.  Щоб не хворіти до поважного віку, треба завжди займатися спортом, обов’язково відвідувати зал.
Але, на жаль, бажаючих поки мало. Навряд чи батьки впевнені, що їхні діти у комп’ютерах і телефонах  знайдуть своє майбутнє, розум, силу та здоров’я. Тому закликаю приводити дітей до залу. 
– Дякую за розмову.

Спілкувалася Н.Маджара.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Онлайн-передплата – послуга від АТ «Укрпошта»
АТ «Укрпошта» пропонує скористатися послугою онлайн-передплати на ІІ півріччя 2020 р., яка розпочата з 7 квітня поточного року.
Оформлення онлайн-передплати займе до 5 хвилин часу. Необхідно зайти на головну сторінку сайту  www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити», обрати потрібне видання, додати його «у кошик», натиснути «оформити замовлення». Обов’язково зазначити поштову адресу, на яку здійснюватиметься доставка обраних видань, та розрахуватися за оформлене замовлення платіжною карткою. Комісія за операцію оплати зі споживача додатково не береться. 

Спалювання сухостою та сміття завдає величезної шкоди довкіллю
Спалювання сухої рослинності та сміття завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій, особливо у пожежно-небезпечний період.

Продається насіння кукурудзи
Терміново продається 11 пос. одиниць насіння кукурудзи (гібрид «Солонянський 298 - 9 шт. та гібрид «ДБ Хотин»- 2 шт.), які знаходяться  на Новій Почті в Буштино. Вартість - 6оо грн. за пос. одиницю. Інші гібриди кукурудзи по «Новій почті». 
Звертатись за тел.: 097 00 47 112.