Сприяло гравцям і спортивне везіння

08:58, 02.03.20
159
Шашки
Вже традиційним став чемпіонат району з шашок-64. Учасників цьогорічного турніру, що відбувся 23 лютого, гостинно прийняли у Чорній воді с. Лази, в приміщенні будинку-санаторію  п/п С.В.Буги, де були створені ідеальні умови для змагань. У турнірі взяли участь 28 спортсменів.

Змагання проходили за швейцарською системою – в 7 турів, з регламентом часу по 30 хв. на партію, що дало змогу шашкістам показати цікаву,  комбінаційну та винахідливу гру. Інтригуючою і захоплюючою була спортивна атмосфера заходу. Цікаві партії, напружені поєдинки поглинали всю увагу не лише учасників змагань, але й багаточисельних уболівальників. Були й такі партії, в яких імениті шашкісти програвали напористим та винахідливим любителям шашок, та все ж, перемогли сильніші.
У результаті напруженої боротьби перше місце виборов і став чемпіоном року Тячівського району  кандидат у майстри спорту з шашок, член збірної району Василь Дьордяй з Тячева,  який набрав 5,5 очок із 7 можливих. Друге місце посів неодноразовий чемпіон Закарпатської області Микола Кошілко з результатом 5 очок із 7.
У Степана Мельника з с. Біловарців таке ж  досягнення, але за комп’ютерним рейтингом він – третій. Таку ж кількість очок набрав і Тарас Попович з Руського Поля (за рейтингом – четвертий). П’ятим став член збірної району Іван Бринзяник з Біловарців (4,5 очка).
Також солідну, змістовну гру показали В.Маджара, В.Мартин  з с. Лази,  І.Марина з Н.Апші, руськополівець Б.Поковба (по 4,5 очка), тячівці І.Мотря,  В.Гуцул, В.Йовдій з Нижньої Апші, М. Чербаник із Солотвина, В.Целич з Підплеші (по 4 очка). Непогані результати у М.Кричфалушія з Тячева, С.Проданця, В.Проданця з Новоселиці, В.Немеша з Углі.
Чемпіони, призери та учасники змагань показали хороші теоретичні знання  і наполегливість. Сприяло і певне спортивне везіння, тож були винагороджені сповна – кубком, грамотами і медалями від райдержадміністрації,  медалями та грамотами від Тячівського міського голови І.Ковача.
Забезпечило високий рівень змагань і професійне суддівство руськополівця Тараса Поповича.
Хочеться висловити щиру подяку Тячівському міському голові І.Ковачу, старості с. Лази В.Ключкею, С.В.Бузі, В.Маджарі та іншим сельчанам, які доклали чимало зусиль для проведення престижного районного чемпіонату.
Микола Кошілко, голова шашкової федерації Тячівського району.