Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » З перемогою, наші юні спортсмени!

З перемогою, наші юні спортсмени!

15:04, 03.04.17
3 299
Волейбол
З перемогою, наші юні спортсмени!Нещодавно відбувся чемпіонату району з волейболу між командами дівчат та юнаків загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ та І-ІІІ ст. ст.
23 березня на базі Біловарської ЗОШ І-ІІ ст. спортивні змагання було розпочато поєдинком між дівчатами Біловарської і Глибокопотіцької ЗОШ І-ІІ ст. №1. У нелегкій боротьбі перемогли дівчата з Глибокого Потока (вчитель В.Ю.Мовнар). Відтак боротьба за першість розпочалась між командами юнаків. Перемогу здобули хлопці з Глибокопотіцької ЗОШ І-ІІ ст. №3 (вчитель Л.Ю.Алб).

Турнір серед команд юнаків загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ст. відбувся на базі Нижньоапшанської ЗОШ І-ІІІ ст. Перемогу здобула команда юнаків Великоугольківської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Р.І.Феєр).
Перемогу у змаганні з волейболу серед дівчат, проведеного в Дубівській ЗОШ І-ІІІ ст., вибороли горянки з Глибокопотіцької ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Г.М.Оларь).
Команди переможців і учасників змагань вітаємо з досягнутими успіхами та здобутками. Особлива подяка всім вчителям-тренерам за внесок у розвиток та правильне виховання підростаючого покоління, за щоденну працю, що схвально відображається на практиці вихованців і дає результати. Окремо хочеться відзначити старання тих наставників і юних спортсменів, які через відсутність у навчальних закладах спортзалів та спортмайданчиків, не мають можливості проводити заняття, тренування у відповідних умовах, та попри побутові незручності, дають хороші показники.
Вже не один рік постає проблемне питання про участь районних переможців в обласних турнірах. Вчителі-тренери неодноразово цікавились, чому керівництво ДЮСШ на обласні змагання делегують не ті команди, які займають перші місця в районних змаганнях, а зовсім інші? Та відповіді від ДЮСШ немає.      
Прикро, що переможці не отримали хоча б невеликі подарунки, але, як представник влади, сподіваюсь, що в подальшому це питання вдасться вирішити на районному рівні.
Дмитро БУГА, депутат районної ради.З перемогою, наші юні спортсмени!З перемогою, наші юні спортсмени!
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відбудеться «День кар’єри»
З метою профілактики безробіття серед молоді, надання всебічної і актуальної інформації про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці, ознайомлення з послугами служби зайнятості Тячівський районний центр зайнятості організовує «День кар’єри».
Захід відбудеться 24 жовтня 2019 року в м. Тячів на площі Поштовій, початок о 12.00 год.
Тячівський районний центр зайнятості.

Сигнали оповіщення будуть навчальними
Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 16-17 жовтня 2019 року проводитиметься комплексна перевірка загальнодержавної та територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із залученням всіх засобів доведення інформації  (електричні сирени, гучномовці, а також електричні сирени системи «Павіан»). Звертаємося до усіх мешканців району та гостей з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку), а також сигнали електросирен, розміщених на території підприємств та організацій, є навчальними.


128 бригада запрошує на екскурсію
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада запрошує усіх бажаючих відвідати захід «День відкритих дверей», який відбудеться 20 серпня 2019 року о 10 годині за адресою: м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 153. Під час заходу будуть показані нові зразки озброєння, повсякденна діяльність військової частини. Також буде проведена екскурсія в музеї бойової слави бригади, де відвідувачі ознайомляться з цікавою історією створення та бойовим шляхом славетної бригади.
Тячівський РВК.

Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.