Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Усе починається з родини

Усе починається з родини

11:44, 06.03.17
1 466
Суспільство / Освіта
Усе починається з родиниТакого світлого і радісного дня давно вже не було в житті випускників Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст., бо відбулося воістину велике свято родини, яке підготували одинадцятикласники під керівництвом класного керівника М.Ю.Цубери. Численні репетиції не були марними. Учні проявили свої творчі здібності, уміння висловлювати думки та почуття. Прозвучали розповіді про сім’ї, що склали Андріана Кус, Вероніка Декет, Діана Сасин. Чітко, грамотно, емоційно та цікаво дівчата ознайомили присутніх з неординарними особистостями у своїх родинах. Вероніка Декет розповіла історію життя бабусі Марії, яка була знаною повитухою в довколишніх селах, допомогла багатьом жінам. Дівчина пишається також бабусею Василиною, бо її в селі ще називають матір’ю-героїнею, адже має 36 онуків, 58 правнуків і трьох праправнуків. Недавно бабусі виповнилося 84 роки.

Захоплюючою була розповідь Андріани Кус про походження і таланти своєї родини. Від прабабусі Ганни дівчина довідалася, що їх називають Бочкарями через те, що прадід Іван творив із дерева будь-які вироби, особливо діжки, які були дуже затребуваними і популярними в селі. Прадід Михайло вмів грати на різних музичних інструментах, саме тому його кликали на весілля. Бабуся жартівливо казала, що він «усі свальби відправив».
Дуже сподобалася всім розповідь Діани Сасин про свого дідуся Юрія. Ким він тільки не працював: і комбайнером, і лісозаготівельником у Талліні та Ризі, мандрував по всьому колишньому Союзу, його життєвий досвід неоціненний.
Коли хлопці заспівали пісню « Батьку», то в очах заблищали сльози: у класі були не тільки матері, але й чоловіки-батьки. Як же їм на душі стало приємно, що виростили таких красенів-синів. Дуже щиро виконала пісню «Тату, таточку» Наталія Куцин, вона присвятила її своєму батькові Михайлу. У класі панувала атмосера любові, душевного тепла, світлих спогадів про дитинство.
Родзинкою свята стало виконання батьками-чоловіками пісні «Рідня моя, рідня» у супроводі баяну (грав учень 10 класу Михайло Шелемба). Старанні репетиції цього міні-колективу (І.І.Дикун, І.М.Декет, І.Ю.Кус, Ю.Ю. Сасин, О.В.Малиновський, В.П.Сасин, І.Ю.Сасин, І.В.Мацола) дали прекрасний результат: їхні мужні, сильні голоси зачарували всіх. Діти сяяли від щастя й гордості за своїх татів. Конкурси, які проводила класний керівник М.Ю.Цубера з батьками, викликали радість і смуток, бо вони нагадали про заробітчанське життя чоловіків й багатомісячні розлуки батьків та дітей. Тому усе вміють робити: чоловіки – пришивати гудзики, варити їсти, а жіноцтво – і ремонтувати, й цвяхи забивати, й косити...
Насамкінець усі разом співали пісню «Родина», пригощалися короваєм, а завуч О.М.Кус та директор школи І.І.Руснак щиро дякували класному керівнику М.Ю.Цубері та голові батьківського комітету 11 класу І.М.Декету за вміло організований позакласний захід.
Ганна Куцин, с.ТарасівкаУсе починається з родини
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється проект детального планування
Розробляється проект детального планування території земельної ділянки площею 0,0664 га за адресою: с.Нижній Дубівець, вул.Шевченка, б/н для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на ім’я Прокопанич Тетяна Миколаївна.
Громадські слухання відбудуться у Дубівській селищній раді.   
Розробляється Детальний план території
Розробляється Детальний план території  з метою визначення функціонального призначення земельних ділянок  для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій по вул.Зарічна с. Глибокий Потік, Тячівського району, Закарпатської області. Громадські слухання відбудуться   16.10.2020  року 0 10.00  в приміщенні Глибокопотіцької сільської ради.