Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Непростий обов'язок покладено на державних виконавців

Непростий обов'язок покладено на державних виконавців

14:00, 28.12.15
442
Суспільство
Непростий обов'язок покладено  на державних виконавців Робота державного виконавця, на якого законодавством покладена функція примусового виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб), доволі складна та відповідальна. Часто вона суперечить особистим принципам виконавця і є непростою в моральному плані. Однак бувають випадки, коли люди звертаються у виконавчу службу з надією на те, що держава захистить їх від неправомірних дій і допоможе поновити порушені права та законні інтереси.
Останнім часом відділ Державної виконавчої служби Тячівського районного управління юстиції в Закарпатській області переживає непростий період. Відсутність прямого керівника, постійний плин кадрів, наявність вакантних місць, а також надмірні навантаження на працівників не додають оптимізму. Втім, напередодні професійного свята, яке відмічали в Україні 17 грудня,  настрій колективу був піднесеним.
Як зазначив в.о. начальника відділу Державної виконавчої служби Михайло Думнич, наразі у виконавчій службі три вакантні місця (у минулому році їх було майже десять), зокрема, 3 посади державних виконавців та посада начальника відділу ДВС. Безперервний плин кадрів, на думку виконуючого обов’язки, пов’язаний з низькою заробітною платою, яку отримують працівники служби, та великою відповідальністю.
– Майже всі співробітники працюють понаднормово, – відзначає Михайло Михайлович. – Проте кожен намагається сумлінно виконувати свої обов’язки.
Окрім коштів, найчастіше за борги, у мешканців району виконавцям доводиться вилучати майно. Наприклад, транспортні засоби та побутову техніку, котра реалізується завдяки системі електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ). Втім, як зазначає Михайло Думнич, у випадку погашення боргу особа, у якої вилучили майно, з моменту вилучення, протягом місяця має можливість повернути втрачене.
Звичайно, що процес вилучення майна нелегкий, і бувають випадки, коли виконавцям чинять опір. Втім, працівники служби діють іменем закону. Зокрема, сумлінно виконують покладене на них завдання виконавці Сергій Дзябко, Наталія Гудзенко, Роман Каптола та  Вікторія Мурга.
Робота державного виконавця вимагає певної різносторонності. Виконавець повинен володіти знаннями не лише у сфері юриспруденції, а й водночас бути психологом, уміти знаходити спільну мову  з різними людьми. Цього вимагають непрофесійні обов'язки – здійснювати роботу з примусового виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб).
Ярина НЕМИРИЧ.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.

В’ячеслав Бігун покаже нові мотиваційні фільми
4 січня, в п’ятницю, відбудеться показ і обговорення у Тячеві нових авторських фільмів вченого-юриста і кінематографіста В’ячеслава Бігуна за участю автора та творців стрічки. Глядачі зможуть переглянути нові фільми автора. Перший – «Моро. Розвідка долі» (док., біографія, історія, війна, 15 хв.). Мирний закарпатець приймає виклик долі захистити Батьківщину в новій європейській війні. Він стає розвідником, випробовуючи себе перед обличчям смерті та ворогів, вимолюючи у Бога не лише життя, але й добру дружину. Піднятися над буденністю теми дозволить поезія, яка доповнює кіноформу автора.