Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Семінар з головними бухгалтерами бюджетних установ району

Семінар з головними бухгалтерами бюджетних установ району

08:37, 03.04.17
445
Суспільство
22 березня в райдержадміністрації проведено семінар-нараду за участі першого заступника голови РДА Михайла Полажинця, а також заступника начальника управління ПФУ в Тячівському районі Ольгою Романюк. Навчання проведено з головними та бухгалтерами бюджетних установ району з питання   щодо дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці та правильного відображення у звітах. Як було наголошено Ольгою Романюк, розмір заробітної плати не може бути меншим встановленої мінімальної заробітної плати, яка є обов’язковою для всіх організацій, незалежно від форми власності та ін.

Одним із головних обов’язків Пенсійного фонду України та його територіальних органів є забезпечення своєчасного внесення відомостей до реєстру застрахованих осіб Державного реєстру, адже для призначення (перерахунку) пенсії повинна використовуватися вся актуальна персональна інформація щодо громадянина, яка міститься в системі персоніфікованого обліку за період, починаючи з липня 2000 року.
На сьогоднішній день спільною справою страхувальників (роботодавців) та Пенсійного фонду України є проведення чіткої та налагодженої роботи щодо швидкого реагування на допущені помилки в поданій щомісячній звітності в розрізі застрахованих осіб.
Ольга Романюк також зауважила, що 2017 рік розпочався з кардинальних змін у сфері оплати праці. Роботодавцям довелося призвичаїтися до того, що мінімальний посадовий оклад вдвічі менший за мінімальну зарплату, і правильно відобразити це у штатних розписах.
Мінімальна заробітна плата залишається державною гарантією, але суть терміна змінилася. Уведено й новий термін – мінімальний посадовий оклад (тарифна ставка), який не може бути меншим за прожитковий мінімум для працездатних осіб станом на 1 січня календарного року.
Якщо зарплата за виконану місячну норму праці виявиться меншою за 3200 грн, роботодавцю доведеться доплатити різницю до рівня мінімальної заробітної плати. У випадках, якщо працівник працює на умовах неповного робочого часу, то мінімальну зарплату визначають пропорційно, а відповідний звіт подається платником до фіскальних органів, в таблиці 6 «Відомості про нарахування заробітної плати (доходу) застрахованим особам» Додатку 4 (місячна) в частині відображення ознаки «неповний робочий час».
Всім присутнім запропоновано зареєструватися на веб-порталі Пенсійного фонду для того, щоб контролювати свої особисті дані, а саме виплати заробітної плати не менше мінімальної.
У підсумку семінару перший заступник голови РДА Михайло Полажинець наголосив присутнім на необхідності обов’язкового дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці, встановлених чинним законодавством.
Прес-служба Тячівської райдержадміністраціїСемінар з головними бухгалтерами бюджетних установ району
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.

В’ячеслав Бігун покаже нові мотиваційні фільми
4 січня, в п’ятницю, відбудеться показ і обговорення у Тячеві нових авторських фільмів вченого-юриста і кінематографіста В’ячеслава Бігуна за участю автора та творців стрічки. Глядачі зможуть переглянути нові фільми автора. Перший – «Моро. Розвідка долі» (док., біографія, історія, війна, 15 хв.). Мирний закарпатець приймає виклик долі захистити Батьківщину в новій європейській війні. Він стає розвідником, випробовуючи себе перед обличчям смерті та ворогів, вимолюючи у Бога не лише життя, але й добру дружину. Піднятися над буденністю теми дозволить поезія, яка доповнює кіноформу автора.


Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.