Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Спрямували на вибір професії

Спрямували на вибір професії

15:24, 02.01.18
362
Суспільство / Освіта
Спрямували  на вибір професіїНещодавно Тячівським районним центром зайнятості проведено профорієнтаційний захід для випускників загальноосвітніх навчальних закладів м. Тячів під назвою «Випускник», за участі представників навчальних закладів різних рівнів акредитації.
Серед присутніх також були – перший заступник голови Тячівської РДА М.М.Полажинець, директор Закарпатського обласного центру зайнятості – Ю.І.Фущич. Перед учнями виступили – декан факультету з іноземної філології ДВНЗ «УжНУ», член Національної спілки письменників України – М.М.Рошко, доцент кафедри політології і державного правління ДВНЗ «УжНУ» – В.С.Петрінко, аспірант ДВНЗ «УжНУ» – Р.Блажівська, заступник директора Закарпатського машинобудівного технікуму – С.В.Курман, заступник директора Тячівського професійного ліцею з навчально-виховної роботи – Ю.В.Балашова. Вони провели презентацію навчальних закладів, ознайомили учнівську молодь з умовами здобуття омріяних професій, розповіли про терміни навчання, кваліфікаційні перспективи, форми навчання, проживання в гуртожитку. Старшокласники мали нагоду переглянути цікаві відеоролики про життя студентів.
Також випускників було поінформовано про послуги служби зайнятості для учнівської молоді, ознайомлено з різними рівнями акредитації навчальних закладів, з найбільш затребуваними професіями на ринку праці регіону.
Як було зазначено, саме такі заходи, як акція «Випускник», сприяють формуванню у молоді особистого ставлення до професії, свідомому прийняттю рішення щодо її обрання, а також допоможуть реально підвищити престижність робітничих професій, які на сьогодні користуються попитом на ринку праці, розкрити можливості їх здобуття у відповідних навчальних закладах з подальшим працевлаштуванням.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації.
Спрямували  на вибір професіїСпрямували  на вибір професіїСпрямували  на вибір професіїСпрямували  на вибір професіїСпрямували  на вибір професії
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.

В’ячеслав Бігун покаже нові мотиваційні фільми
4 січня, в п’ятницю, відбудеться показ і обговорення у Тячеві нових авторських фільмів вченого-юриста і кінематографіста В’ячеслава Бігуна за участю автора та творців стрічки. Глядачі зможуть переглянути нові фільми автора. Перший – «Моро. Розвідка долі» (док., біографія, історія, війна, 15 хв.). Мирний закарпатець приймає виклик долі захистити Батьківщину в новій європейській війні. Він стає розвідником, випробовуючи себе перед обличчям смерті та ворогів, вимолюючи у Бога не лише життя, але й добру дружину. Піднятися над буденністю теми дозволить поезія, яка доповнює кіноформу автора.