Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Створюється Громадська організація «Асоціація лісозаготівельників та деревообробників Усть-Чорнянського куща»

Створюється Громадська організація «Асоціація лісозаготівельників та деревообробників Усть-Чорнянського куща»

08:41, 12.03.18
401
Суспільство
16 лютого в смт Усть-Чорна, у приміщенні Усть-Чорнянської селищної ради, відбулися установчі збори засновників громадської організації «Асоціація лісозаготівельників та деревообробників Усть-Чорнянського куща».

У роботі зборів взяли активну участь керівники приватних деревообробних, лісозаготівельних підприємств та фізичні особи-підприємці усть-чорнянського куща.
На порядок денний зборів було внесене таке питання:
«Про утворення громадської організації із зазначенням мети та цілей діяльності Асоціації, прийняття рішення про найменування та затвердження Статуту».
Також обиралися керівні органи управління громадської організації.
На зборах були присутні 24 суб’єкти підприємницької діяльності лісозаготівлі та деревообробки.
Основною метою діяльності Асоціації є захист законних економічних, соціальних, виробничих, творчих, культурних, екологічних інтересів своїх членів; сприяння розв’язанню соціально-економічних проблем усть-чорнянського куща, розвитку малого та середнього бізнесу, працевлаштуванню місцевих жителів.
На установчих зборах обрано голову Громадської організації – Шимків Василя Богдановича, заступника голови Громадської організації – Гаргу Павла Андрійовича, а також правління організації в особі Куцина Василя Йосиповича, Юряка Володимира Юрійовича, Магаля Ігоря Михайловича, Руснака Олега Васильовича та Сойми Михайла Васильовича.
Особливу увагу при затвердженні Статуту звернули на членство в організації. Так, членами організації можуть бути громадяни України, що виконують вимоги Статуту Організації, проживають на території сіл Лопухово, Німецька Мокра, Руська Мокра, Красна, смт Усть-Чорна, займаються виробничою діяльністю в сфері лісозаготівлі, деревообробки, надання транспортних послуг з перевезення лісопродукції усть-чорнянського куща та беруть активну участь у її діяльності.
Дано доручення правлінню Асоціації в установлений законом термін зареєструвати громадську організацію «Асоціація лісозаготівельників та деревообробників Усть-Чорнянського куща».
В.Шимків, головуючий установчих зборів.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.

В’ячеслав Бігун покаже нові мотиваційні фільми
4 січня, в п’ятницю, відбудеться показ і обговорення у Тячеві нових авторських фільмів вченого-юриста і кінематографіста В’ячеслава Бігуна за участю автора та творців стрічки. Глядачі зможуть переглянути нові фільми автора. Перший – «Моро. Розвідка долі» (док., біографія, історія, війна, 15 хв.). Мирний закарпатець приймає виклик долі захистити Батьківщину в новій європейській війні. Він стає розвідником, випробовуючи себе перед обличчям смерті та ворогів, вимолюючи у Бога не лише життя, але й добру дружину. Піднятися над буденністю теми дозволить поезія, яка доповнює кіноформу автора.