Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » У депутатських запитах – уболівання за стан доріг, очисних і водозахисних споруд краю та розвиток малого підприємництва

У депутатських запитах – уболівання за стан доріг, очисних і водозахисних споруд краю та розвиток малого підприємництва

10:23, 02.07.18
206
Суспільство
У депутатських запитах – уболівання за стан доріг, очисних і водозахисних споруд краю та розвиток малого підприємництваНа 11-ій сесії облради депутати у своїх запитах порушили низку питань, які тривожать жителів нашого краю.
Так, у колективному депутатському запиті, який подали Василь Дем’янчук, Василь Федурцьо, Іван Шкирта, Денис Ман, Василь Худинець і голова облради Михайло Рівіс, йдеться про необхідність ремонту проблемних ділянок автодороги  державного значення Мукачево-Рахів-Рогатин-Львів, про що просять жителі Тячівського району.

Йдеться про відрізки дороги від в’їзду смт Буштино (поворот на смт Вишково) до м.Тячів, а також від с.Грушево до смт Солотвино.
Так, Іван Куцина клопотав про вирішення проблеми із водопостачанням населених пунктів Тереблянської долини. З таким проханням до нього звернулися громади смт Буштино та сіл Руське Поле, Вонігово, Теребля, Дулово, а також жителі багатоповерхових будинків смт Буштино. Влітку вода пересихає в колодязях, пересихає й русло річки Теребля. Як варіант, люди пропонують використовувати спуск води з водосховища Теребле-Ріцької ГЕС, що дасть змогу забезпечити згадані населені пукти водою та дотриматись санітарно-побутових норм.
Також Іван Куцина у своєму запиті ініціює  внесення змін до Податкового кодексу України  для підвищення ефективності державної підтримки розвитку малого підприємництва.
Як наголошується в документі, податкова і фінансово-кредитна політика мають бути спрямовані на стимулювання розвитку малого підприємництва, створення комфортного середовища для його діяльності, забезпечення фінансової самостійності та виходу на європейський рівень і нові ринки збуту. Для цього, на переконання обласного обранця, слід внести на розгляд Верховної Ради низку суттєвих  змін до Податкового кодексу, які сприятимуть у вирішенні актуальних завдань розвитку малого підприємництва на місцях, звісно, з урахуванням загальнодержавних і регіональних інтересів.
Усі запити скеровано у відповідні інстанції для ретельного розгляду і прийняття рішень.
Прес-служба облради.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.

В’ячеслав Бігун покаже нові мотиваційні фільми
4 січня, в п’ятницю, відбудеться показ і обговорення у Тячеві нових авторських фільмів вченого-юриста і кінематографіста В’ячеслава Бігуна за участю автора та творців стрічки. Глядачі зможуть переглянути нові фільми автора. Перший – «Моро. Розвідка долі» (док., біографія, історія, війна, 15 хв.). Мирний закарпатець приймає виклик долі захистити Батьківщину в новій європейській війні. Він стає розвідником, випробовуючи себе перед обличчям смерті та ворогів, вимолюючи у Бога не лише життя, але й добру дружину. Піднятися над буденністю теми дозволить поезія, яка доповнює кіноформу автора.