Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » У пісню закохана…

У пісню закохана…

15:04, 14.09.18
504
Суспільство / Про людей хороших
У пісню закохана…Перефразовуючи великого Довженка, хочеться сказати, що щаслива та людина, яка уміє у життєвих клопотах побачити зорі. Треба самому мати красиву душу, ясний зір  і тільки тоді у будь-якій справі ти можеш стати майстром. Саме так хочеться розпочати розповідь про хорошу людину, мудру вчительку, цікаву співрозмовницю, обдаровану Богом жінку, маму, бабусю – Віру Йосипівну Вишинську з Тернова.

Золоточубий вересень з буйним дивоцвітом, щедрими осінніми дарами завітав на подвір’я Вишинських, зібравши усю родину, щоб відсвяткувати 70-літній ювілей найкращої, найдорожчої людини.
Учительська доля обирає тих, хто любить дітей, знаходить радість у спілкуванні з ними, переймається їхніми успіхами й невдачами.
Зростала Віра Йосипівна у вчительській сім’ї Вагнерів, виховувалась у батьківській турботі й материнській ласці. У місцевій школі здобула освіту, а потім продовжила навчання в Ужгородському університеті на хімічному факультеті. По закінченні працювала вчителем хімії в Тернівській школі.
Молоду вчительку полюбили учні, поважали батьки. Віра Йосипівна досконало знала свій предмет, мала акторські здібності, почуття гумору.
Вона, немов дбайлива мати, піклувалась про своїх вихованців, як художник вела своїх вихованців у світ прекрасного, і як скульптор, ліпила кожну особистість. Вона навчала не тільки хімії, а й давала уроки життєвої мудрості. Віра Йосипівна ніколи не забувала своїх учнів. Багато з них працюють в рідній школі і кожне їхнє досягнення – це безмежна радість і гордість за тих, кому вона віддала частину свого життя, сіючи в їхні душі добре, розумне, вічне.
Доля щедро обдарувала Віру Йосипівну сімейним щастям: кохана й вірна дружина, дбайлива мама, турботлива й ласкава бабуся. Найціннішим, що для неї  в житті, це діти – Марія і Євген, які зростали в любові й повазі, стали хорошими людьми.
Прийшла до ювілярки й друга молодість, бо побачила себе в трьох онуках, для яких бабуся Віра завжди знайде відповідь, бо є взірцем доброти, щедрості і турботи.
Якщо людина талановита, то вона талановита в усьому. Обдарованість В.Й.Вишинської сповна розкривається, коли вона співає. А співати їй дано від Всевишнього.
Коли у 2005 році автор цих рядків, директор сільського будинку культури організувала вокальний ансамбль «Тернівчаночка», Віра Йосипівна з сестрою Ольгою стали незмінними солістками. З того часу «Тернівчаночка» радує й захоплює своїми виступами не тільки односельчан і гостей, а й глядачів за межами району. Під керівництвом художнього керівника А.А.Церкуник та досвідченого музкерівника, талановитої людини Н.В.Лавришин, ансамбль неодноразово брав участь у районних, обласних фестивалях, оглядах та концертах.
Жодне дійство в селі не  відбувається без участі голосистих тернівчанок. Усі учасниці колективу закохані в пісню. Традиційними для співочого колективу стали різдвяні колядування, пісенні привітання для односельчан, прості дружні зустрічі. І, зазвичай, душею компанії, іскоркою, з якої розгорається вогник пісні, щасливої і чуттєвої мелодії, як завжди, є Віра Йосипівна.
Не стоїть вона осторонь і справ громадських. Поважають у Тернові мудру односельчанку, яка переймається життям села, дослухаються до її думки. Тому до щирих вітальних слів долучається і сільська влада в особі голови села В.Ю.Кустрьо. 
Тож, шановна ювілярко, наша мила подруго, ми вдячні долі, що звела нас з Вами, напрочуд щирою, доброю, чуйною жінкою. Від імені усього нашого колективу, співочої «Тернівчаночки», хочеться  побажати усіх людських благ, гараздів, щоб у міцному здоров’ї прожили багато років разом з коханим чоловіком,  були завжди життєрадісною, привітною і щирою, й надалі дарували всім позитивні емоції!
Хай будуть поруч віра і надія,
Як два крила, що впасти не дадуть,
І сам Господь по милості наділить
Ще сотню літ, що сонцем виграють!
Хай Матір Божа Вас охороняє,
В душі панують мир і благодать,
Ісус Христос здоров’я посилає,
На многії і благії літа!
Марія Сабадиш, директор СБК с. Терново.
У пісню закохана…


Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.