Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"

Звернення

15:53, 24.09.18
591
Суспільство / Довкілля
ЗверненняМи, жителі с. Калини, вулиць Дж. Леннона, Калинова, Борканюка звертаємось з приводу оголошення в газеті «Дружба» від 15 вересня 2018 року. Ми проти надання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами ФОП І.Ю.Фіцай, адреса розташування: проммайданчик с. Калини, вул. Калинова, 2, що здійснює переробку деревини. Джерелом викидів є 3 труби твердопаливних котлів, які знаходяться на межі ділянок Т.Ф.Телюк, В.П.Куцин, О.І.Куцин.

З цього приводу ми писали колективну скаргу – 23 мешканців звернулися до Державної екологічної інспекції у Закарпатській області та на «гарячу» лінію уряду Гройсмана.
З іншого боку проммайданчика знаходиться стадіон, де кожен день понад 100 чоловік (дітей) грають у футбол.
Просимо не надавати дозвіл на викиди забруднюючих речовин та проммайданчик у рекреаційній зоні села та опублікувати це звернення у газеті «Дружба».
17.09.2018 р.
Т.Ф.Телюк, Т.М.Телюк, В.П.Куцин, С.І.Стойка, Г.Ю.Стойка, Ю.І.Орос, І.Д.Вайс, та інші – всього 39 підписів.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відтепер передплатити "Дружбу" можна і онлайн
Шановні читачі! 
Раді повідомити, що з'явилася можливість передплатити "Дружбу" онлайн - на сайті "Укрпошти". Більше не треба стояти в черзі у поштовому відділенні! Оформляйте передплату в будь-який зручний для вас час за посиланням: https://peredplata.ukrposhta.ua/index.php?route=product/product&code=500000006&product_id=94540
Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Передплату на "Дружбу" продовжено до кінця 2020 року
Дорогі друзі! Рік, що завершується, був для усіх нас нелегким. Проте, і в цих нових умовах ми, журналісти газети "Дружба", завжди намагаємося тримати руку на пульсі подій та відшуковуємо актуальну, злободенну та цікаву інформацію. Пишемо про Вас і для Вас.  Тож сподіваємося, що прихильники  районки передплатять газету і на 2021 рік.
 До речі, зробити це можна онлайн - на сайті "Укрпошти". Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Не рубай ялинку!
ДП «Брустурянське ЛМГ» повідомляє, що  підприємство не має ліміту на заготівлю новорічних ялинок. Стаття 65 КУпАП, стаття 91 ЛКУ: штраф за зрубану ялинку діаметром до 10 см – 517,86 грн. Шановні громадяни, працівники лісової охорони будуть проводити рейди, накладатимуть штрафи і секвеструватимуть зрубані ялинки. 
В.Михалчич, провідний інженер з охорони лісу. 


Розробляється проект детального планування
Розробляється проект детального планування території земельної ділянки площею 0,0664 га за адресою: с.Нижній Дубівець, вул.Шевченка, б/н для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на ім’я Прокопанич Тетяна Миколаївна.
Громадські слухання відбудуться у Дубівській селищній раді.