Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » У віртуальний світ – без загроз

У віртуальний світ – без загроз

10:29, 11.02.19
465
Суспільство / Освіта
Останнім часом у віртуальний світ все частіше заглядають діти. На жаль, далеко не всі дорослі усвідомлюють потенційну загрозу спілкування підростаючого покоління з електронною машиною. Діти легко «підсаджуються на голку» інтернет-розваг, часто-густо зовсім не призначених для них. 
Більше того, дитина через незрілість психіки не в змозі адекватно оцінити отриману за допомогою Глобальної мережі інформацію. З позицій закону багато інтернет-загроз не є протиправними, але вони явно неприпустимі з позицій моралі. Тому на сьогодні актуальною стає допомога самого суспільства. З проблем безпеки дітей в Інтернеті проводяться міжнародні конференції, у багатьох країнах діють «гарячі телефонні лінії», що приймають інформацію про небезпечні сайти, проводиться психолого-педагогічна оцінка змісту мережевих ресурсів.
У 2004 році за ініціативи європейських некомерційних організацій: Європейської комісії, European SchoolNet, Insafe (European Safer Internet Network – Європейська мережа безпечного інтернету) був запроваджений День Безпечного Інтернету. У 2019 році цей день відзначається під гаслом «Разом за найкращий Інтернет». З цієї нагоди та з метою підвищення освіченості з питань безпечного використання цифрових технологій, відбувся онлайн-урок, який транслювався на YouTube каналі Спільноти Програми Академій Cisco. Учні мали можливість прослухати доповіді експертів за темами «Кібер-атаки та Інтернет-шахрайство», «Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей». Після уроку в Тячівському професійному ліцею проведено круглий стіл на тему «У віртуальний світ – без загроз», під час якого ліцеїсти обговорювали актуальні питання «пасток» Інтернету, безпечного веб-серфінгу, кіберзлочинності, анонімності користувачів, з’ясовували проблему поширення особистої інформації та захисту персональних даних. Наприкінці заходу майстер виробничого навчання Л.Л.Губанова акцентувала: «Ми повинні відповідально ставитись до того, яку інформацію поширюємо та з ким спілкуємось, адже наші дії можуть мати негативні наслідки в майбутньому. Наша безпека в Інтернеті залежить від нас самих».
Марта Копчалюк, методист Тячівського професійного ліцею.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезон
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезонДержавна установа Закарпатський обласний контактний центр спільно з Департаментом соціального захисту населення Закарпатської ОДА 20 вересня 2018 року проведуть прийом звернень громадян у телефонному режимі.