Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » У віртуальний світ – без загроз

У віртуальний світ – без загроз

10:29, 11.02.19
60
Суспільство / Освіта
Останнім часом у віртуальний світ все частіше заглядають діти. На жаль, далеко не всі дорослі усвідомлюють потенційну загрозу спілкування підростаючого покоління з електронною машиною. Діти легко «підсаджуються на голку» інтернет-розваг, часто-густо зовсім не призначених для них. 
Більше того, дитина через незрілість психіки не в змозі адекватно оцінити отриману за допомогою Глобальної мережі інформацію. З позицій закону багато інтернет-загроз не є протиправними, але вони явно неприпустимі з позицій моралі. Тому на сьогодні актуальною стає допомога самого суспільства. З проблем безпеки дітей в Інтернеті проводяться міжнародні конференції, у багатьох країнах діють «гарячі телефонні лінії», що приймають інформацію про небезпечні сайти, проводиться психолого-педагогічна оцінка змісту мережевих ресурсів.
У 2004 році за ініціативи європейських некомерційних організацій: Європейської комісії, European SchoolNet, Insafe (European Safer Internet Network – Європейська мережа безпечного інтернету) був запроваджений День Безпечного Інтернету. У 2019 році цей день відзначається під гаслом «Разом за найкращий Інтернет». З цієї нагоди та з метою підвищення освіченості з питань безпечного використання цифрових технологій, відбувся онлайн-урок, який транслювався на YouTube каналі Спільноти Програми Академій Cisco. Учні мали можливість прослухати доповіді експертів за темами «Кібер-атаки та Інтернет-шахрайство», «Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей». Після уроку в Тячівському професійному ліцею проведено круглий стіл на тему «У віртуальний світ – без загроз», під час якого ліцеїсти обговорювали актуальні питання «пасток» Інтернету, безпечного веб-серфінгу, кіберзлочинності, анонімності користувачів, з’ясовували проблему поширення особистої інформації та захисту персональних даних. Наприкінці заходу майстер виробничого навчання Л.Л.Губанова акцентувала: «Ми повинні відповідально ставитись до того, яку інформацію поширюємо та з ким спілкуємось, адже наші дії можуть мати негативні наслідки в майбутньому. Наша безпека в Інтернеті залежить від нас самих».
Марта Копчалюк, методист Тячівського професійного ліцею.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.

В’ячеслав Бігун покаже нові мотиваційні фільми
4 січня, в п’ятницю, відбудеться показ і обговорення у Тячеві нових авторських фільмів вченого-юриста і кінематографіста В’ячеслава Бігуна за участю автора та творців стрічки. Глядачі зможуть переглянути нові фільми автора. Перший – «Моро. Розвідка долі» (док., біографія, історія, війна, 15 хв.). Мирний закарпатець приймає виклик долі захистити Батьківщину в новій європейській війні. Він стає розвідником, випробовуючи себе перед обличчям смерті та ворогів, вимолюючи у Бога не лише життя, але й добру дружину. Піднятися над буденністю теми дозволить поезія, яка доповнює кіноформу автора.