Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Задля безпеки лісівників

Задля безпеки лісівників

09:59, 25.02.19
178
Суспільство
У ДП «Брустурянське ЛМГ» дбають про належні умови праці для своїх працівників. Так, у відповідності до вимог Закону України «Про охорону праці», служба охорони праці повсякденно проводить ряд заходів, аби на підприємстві були належні та безпечні умови для працюючих. 
Зокрема, керівництво лісгоспу проводить організаційно-методичне та технічне забезпечення, переймається навчанням кадрів, створенням ділової атмосфери та належної виконавської дисципліни як основного критерію життєдіяльності та безпеки працюючих. З метою посилення впливу і контролю за станом охорони праці і забезпечення відповідних умов праці, на підприємстві розроблено комплексний план з охорони праці. Розроблені та затверджені основні види робіт, інструкції з охорони праці для працівників основного виробництва. У 2018 році задля покращення охорони праці для робітників лісгосп витратив понад 2791 тис. грн. Зокрема, було придбано нормативну літературу, закуплено медикаменти, проведено медогляд водіїв (передрейсовий та післярейсовий), а також обладнано відповідні кутки, придбано засоби пожежогасіння, проведено навчання працівників, що задіяні на роботах підвищеної небезпеки, та інше. Варто зазначити, що завдяки посиленим діям щодо охорони праці за минулий рік жоден працівник лісгоспу під час виконання своїх службових обов’язків не зазнав виробничих травм.

Василь Косюк, інженер з ОП і ТБ.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.