Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Задля безпеки лісівників

Задля безпеки лісівників

09:59, 25.02.19
340
Суспільство
У ДП «Брустурянське ЛМГ» дбають про належні умови праці для своїх працівників. Так, у відповідності до вимог Закону України «Про охорону праці», служба охорони праці повсякденно проводить ряд заходів, аби на підприємстві були належні та безпечні умови для працюючих. 
Зокрема, керівництво лісгоспу проводить організаційно-методичне та технічне забезпечення, переймається навчанням кадрів, створенням ділової атмосфери та належної виконавської дисципліни як основного критерію життєдіяльності та безпеки працюючих. З метою посилення впливу і контролю за станом охорони праці і забезпечення відповідних умов праці, на підприємстві розроблено комплексний план з охорони праці. Розроблені та затверджені основні види робіт, інструкції з охорони праці для працівників основного виробництва. У 2018 році задля покращення охорони праці для робітників лісгосп витратив понад 2791 тис. грн. Зокрема, було придбано нормативну літературу, закуплено медикаменти, проведено медогляд водіїв (передрейсовий та післярейсовий), а також обладнано відповідні кутки, придбано засоби пожежогасіння, проведено навчання працівників, що задіяні на роботах підвищеної небезпеки, та інше. Варто зазначити, що завдяки посиленим діям щодо охорони праці за минулий рік жоден працівник лісгоспу під час виконання своїх службових обов’язків не зазнав виробничих травм.

Василь Косюк, інженер з ОП і ТБ.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.