Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Мов повернулись у шкільні літа

Мов повернулись у шкільні літа

09:29, 13.05.19
137
Суспільство
Нам, випускникам Калини-Зарічанської школи 1969 року, цьогорічний Великдень запам’ятається радісною, й водночас хвилюючою подією, що трапляється один раз на десять літ. 

Адже минає піввіку з того дня, коли ми назавжди полишили стіни рідної альма-матер, де промайнули вісім незабутніх шкільних літ. Пам’ять про золоту пору дитинства, друзів-однокласників та дорогих вчителів знову скликала нас до шкільного порога. Прийшли, на жаль, далеко не всі –  сімох однокласників уже немає серед нас. Не змогли приїхати і ті, кого доля закинула в далекі краї. Тож більше половини парт у «рідному класі» були порожніми: з-за них підвелися лишень 12 колишніх учнів з 32, коли наша вчителька Василина Іванівна Куцин, що викладала біологію й геометрію, зробила перекличку за класним журналом й попросила розповісти про те, як кожен зумів прожити ці роки й чого досяг за п’ять десятиліть. Як і годиться, всі отримали оцінки, і «трійочників» серед нас не виявилося. Раді були й зустрічі з нашою піонервожатою Ганною Миколаївною Кухтою, яка колись допомагала нам зав’язувати червоні галстуки, шикувала на лінійку та залучала до цікавих справ.
Не було кінця-краю спогадам і за святковим столом у місцевому кафетерії, куди перенеслася  урочистість. У згадках-розмовах зринали дорогі серцю епізоди, пустотливі дитячі витівки, походи, екскурсії, шкільні вечори і свята...
У почуттях, навіяних зустріччю, переплелися й ностальгія за відшумілими роками, і радість  спілкування зі шкільними товаришами та педагогами, котрі багато в чому зостались тими ж, колишніми.
...Прощаючись, кожен сподівався на зустріч і через 10 років. Дай, Бог, збутися цьому заповітному бажанню.

Іван Мацола, один з випускників.  
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезон
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезонДержавна установа Закарпатський обласний контактний центр спільно з Департаментом соціального захисту населення Закарпатської ОДА 20 вересня 2018 року проведуть прийом звернень громадян у телефонному режимі.