Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Нагорода за викладання предмету «Захист Вітчизни»

Нагорода за викладання предмету «Захист Вітчизни»

09:33, 27.05.19
266
Суспільство / Освіта
Приємна подія відбулася минулої середи у Ганичівській ЗОШ І-ІІІ ст. Викладачу предмету «Захист Вітчизни» М.Ф. Немешу вручено відзнаку «За заслуги перед Збройними Силами України».


Цю місію виконали начальник відділу цивільно – військового співробітництва управління оперативного  командування «Захід» підполковник Рисюк А.М. та начальник відділення забезпечення Тячівського РВК капітан Шваля Є.М.
З привітальним словом виступив директор школи М.М. Фельбаба, який відзначив вагомість предмету «Захист Вітчизни» в структурі навчальних предметів старшої школи та роботу вчителя в напрямку військово-патріотичного виховання. Він підкреслив, що М.Ф. Немеш на уроках застосовує різні форми роботи. На практичних заняттях формує в учнів навички виконання  дій і нормативів з використанням приладів  спостереження,  засобів інженерного обладнання та індивідуальних засобів захисту, спортивного обладнання. Застосовуючи різні інтерактивні технології,  реалізовує прийоми особистісно-орієнтованого навчання.
На  уроках та в позаурочний час вчитель формує в учнів інтерес до військової справи, глибоке розуміння громадянського обов’язку, готовність стати на захист Батьківщини, вивчати бойові традиції та героїчні сторінки історії Збройних Сил. Розвиває в школярів почуття любові до рідного краю, Батьківщини.
Учні школи привітали всіх присутніх святковим концертом.
М.ФЕЛЬБАБА, директор Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.