Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Професіографічна екскурсія у фермерському господарстві «МАЛА ГОЛЛАНДІЯ»

Професіографічна екскурсія у фермерському господарстві «МАЛА ГОЛЛАНДІЯ»

08:15, 29.07.19
82
Суспільство / Освіта
З метою орієнтації молоді на професії, затребувані на регіональному ринку праці, службою зайнятості проводяться різноманітні профорієнтаційні заходи, спрямовані допомогти у правильному виборі професії та побудові кар’єри. Залучення роботодавців до профорієнтаційної роботи є ключовим етапом для формування у молоді реальних уявлень про сучасне виробництво, актуальні професії на ринку праці, умови праці, перспективи професійного зростання, переваги зайнятості в легальному секторі економіки. Важливим є також надання психологічної допомоги для учнів щодо правильної самооцінки власних навичок, здібностей та формування реального уявлення про свої можливості та наміри.

Професіографічна екскурсія для учнів, що оздоровлюються в ОЗ «Берізка», організована Тячівським районним центром зайнятості з метою профорієнтації та ознайомлення дітей зі світом професій.
Учні відвідали фермерське господарство «Мала Голландія» – один з найбільших розсадників у Західній Україні, який займається вирощуванням декоративних хвойних та листяних рослин у контейнерах та у відкритому ґрунті з розсади власного виробництва.  Власники господарства продемонстрували учням повний цикл конвеєрного виробництва від початку до готової продукції.  Якщо у дитини є інтерес до садівництва та вирощування квітів, така екскурсія допоможе їй отримати уявлення про професію, в якій вона могла б себе реалізувати.
В свою чергу, директор Тячівського районного центру зайнятості Василь Васильович Кушілка зазначив: «Професіографічні екскурсії – це той формат, який дає можливість школярам безпосередньо познайомитися з професіями, отримати багато інформації з першоджерел, поспілкуватися з фахівцями своєї справи та уявити себе в майбутньому на роботі своєї мрії. Сьогодні в державі велика увага приділяється вихованню у підростаючого покоління бережливого ставлення до навколишнього середовища, любові до природи. З цією метою фахівці центру зайнятості  проводять для дітей екскурсії на підприємства району.
Захід розширив уявлення шкільної молоді про зміст робітничих професій. Школярі наочно побачили роботу працівників різних професій безпосередньо на робочому місці, що, в свою чергу, сприяє відповідальному вибору майбутньої професії».

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.