Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Професіографічна екскурсія у фермерському господарстві «МАЛА ГОЛЛАНДІЯ»

Професіографічна екскурсія у фермерському господарстві «МАЛА ГОЛЛАНДІЯ»

08:15, 29.07.19
551
Суспільство / Освіта
З метою орієнтації молоді на професії, затребувані на регіональному ринку праці, службою зайнятості проводяться різноманітні профорієнтаційні заходи, спрямовані допомогти у правильному виборі професії та побудові кар’єри. Залучення роботодавців до профорієнтаційної роботи є ключовим етапом для формування у молоді реальних уявлень про сучасне виробництво, актуальні професії на ринку праці, умови праці, перспективи професійного зростання, переваги зайнятості в легальному секторі економіки. Важливим є також надання психологічної допомоги для учнів щодо правильної самооцінки власних навичок, здібностей та формування реального уявлення про свої можливості та наміри.

Професіографічна екскурсія для учнів, що оздоровлюються в ОЗ «Берізка», організована Тячівським районним центром зайнятості з метою профорієнтації та ознайомлення дітей зі світом професій.
Учні відвідали фермерське господарство «Мала Голландія» – один з найбільших розсадників у Західній Україні, який займається вирощуванням декоративних хвойних та листяних рослин у контейнерах та у відкритому ґрунті з розсади власного виробництва.  Власники господарства продемонстрували учням повний цикл конвеєрного виробництва від початку до готової продукції.  Якщо у дитини є інтерес до садівництва та вирощування квітів, така екскурсія допоможе їй отримати уявлення про професію, в якій вона могла б себе реалізувати.
В свою чергу, директор Тячівського районного центру зайнятості Василь Васильович Кушілка зазначив: «Професіографічні екскурсії – це той формат, який дає можливість школярам безпосередньо познайомитися з професіями, отримати багато інформації з першоджерел, поспілкуватися з фахівцями своєї справи та уявити себе в майбутньому на роботі своєї мрії. Сьогодні в державі велика увага приділяється вихованню у підростаючого покоління бережливого ставлення до навколишнього середовища, любові до природи. З цією метою фахівці центру зайнятості  проводять для дітей екскурсії на підприємства району.
Захід розширив уявлення шкільної молоді про зміст робітничих професій. Школярі наочно побачили роботу працівників різних професій безпосередньо на робочому місці, що, в свою чергу, сприяє відповідальному вибору майбутньої професії».

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відтепер передплатити "Дружбу" можна і онлайн
Шановні читачі! 
Раді повідомити, що з'явилася можливість передплатити "Дружбу" онлайн - на сайті "Укрпошти". Більше не треба стояти в черзі у поштовому відділенні! Оформляйте передплату в будь-який зручний для вас час за посиланням: https://peredplata.ukrposhta.ua/index.php?route=product/product&code=500000006&product_id=94540
Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
У Тячеві відбудеться інклюзивний фестиваль
У понеділок, 31 травня, у Тячеві на міському стадіоні ім.Л.Бийреша відбудеться інклюзивний фестиваль для людей з інвалідністю під назвою «Творчість без меж».  
Це останній з десяти проектів, які цього року реалізують у Тячівській міській громаді за співфінансування ЄС та Британської Ради, у партнерстві з ГО «Молодіжна платформа» та Тячівської міської ради.
Початок заходу – об 11.00 год. за к.ч.
За інф. Тячівської міської ради. 


СБУ проведе навчання
У період з 1 по 2 червня 2021 року на територіях Мукачівського та Берегівського районів координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Закарпатській області проведе планові антитерористичні навчання