Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Сучасні вимоги до дошкільного виховання

Сучасні вимоги до дошкільного виховання

11:38, 12.08.19
47
Суспільство / Освіта
Життя йде своєю чергою, у ньому все змінюється, але завжди є питання і теми, які не втрачають своєї актуальності. Належить до них і виховання майбутнього покоління. Враховуючи особливості нинішнього суспільства і темпи його розвитку, виховання дітей взагалі виходить на перший план.


Сучасне юне покоління дуже відрізняється від попередніх,  адже кожне наступне стає все більш раннім. Діти дуже швидко засвоюють нову  інформацію, а щодо поводження з техзасобами, то тут вони швидше за дорослого зміркують. Все це добре, та, водночас, у дитячому віці раніше набуваються й погані звички – паління, вживаня спиртного тощо. Цього хочуть уникнути всі батьки, але як це зробити?
...Складне питання, на яке не так просто знайти відповідь. Проте виходити слід з того, що дитина є особистістю в будь-якому віці. Нехай ще несамостійна, але особистість! Саме цю особливість не враховують багато батьків при вихованні своїх чад,  мовляв, вони ще нічого не розуміють. Така думка є найбільшою помилкою. Ставтеся до них з повагою, з розумінням.
По-друге, слід враховувати, що незріла психіка працює на копіювання чужої поведінки. А оскільки дитина найбільше спілкується з батьками, то їх по моживості і буде копіювати. Тому слід завжди вести себе належним чином, подаючи позитивний приклад. По-третє, сприймайте слова дитини серйозно, просто поправте її, вказавши на ті речі, в яких вона неправа. Ніколи не відмахуйтеся, коли підлітки задають питання. Ні в якому разі не давайте відповідь на зразок: ти ще маленький, потім дізнаєшся. Дитина, навряд, чи забуде питання, яке її цікавило, і отримає відповідь від сторонніх людей. А це не завжди добре. Адже, швидше за все, отримає інформацію у спотвореному вигляді, а це може призвести до поганих наслідків. Завжди надавайте  дитині можливість проявити самостійність і право вибору. Нехай приймає  рішення сама, а потім несе за нього відповідальність. На думку багатьох фахівців, важливо прищепити дитині це почуття. Тобто пояснити, що за кожен свій вчинок у підсумку вона відповість. Не застосовуйте фізичні покарання, вони навряд чи призведуть до бажаного результату, та й, як показує практика, – моральні покарання впливають більше.
Навчіться домовлятися з дітьми і будуйте відносини на довірі. Що ж до роботи, то коли вони в змозі її виконувати, не бережіть їх від неї. Нехай діти звикають працювати, але не варто й перевантажувати їх. Не слід також усе забороняти, адже дитину з подвійною силою буде тягнути це спробувати. Дозволяйте все в міру, при цьому враховуйте вік свого сина чи доньки.
Я перерахувала лише основні засади правильного сучасного виховання, на які слід звернути увагу. Якщо вам вдасться ними керуватися, то  ви відмінно впораєтеся зі своїм батьківським завданням.
Наталія Черевко, вихователь-методист Калинівського ДНЗ №1 «Калинка».
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.