Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » «Атлас майбутніх професій» – новий тренд у профорієнтації

«Атлас майбутніх професій» – новий тренд у профорієнтації

11:41, 23.09.19
81
Суспільство / Освіта
Фахівці  районного центру зайнятості вирішили провести профорієнтаційну роботу з учнями, які задіяні в позашкільних виховних закладах.   Вибір випав  на спортивний комплекс «Тячів»,  де діти займаються  і влітку. Тренер Андріан Бабич підтримав ініціативу фахівців Тячівського РЦЗ щодо проведення  заходу. 

Автор цих рядків зустрілася з юними спортсменами з метою ознайомити їх з різноманітним світом професій, зокрема, робітничими та пов’язаними зі спортом. Крім цього, під час зустрічі діти отримали інформацію про новий інноваційний програмний продукт «Атлас професій майбутнього з доповненою реальністю», який їх дуже зацікавив. Вони навчились користуватися віртуальними елементами,  завантаживши безкоштовний мобільний додаток. Лише кілька хвилин, і професії з атласу занурили молодь у віртуальність. 3D візуалізація контенту викликала у підлітків велику зацікавленість, що є основою мотиваційного ланцюжку подальшого професійного самовизначення і становлення особистості. За результатами проведеної зустрічі тренер  СК «Тячів» Андріан Бабич запевнив у сприянні проведення таких профорієнтаційних заходів і надалі, адже майбутні професії, про які розповідають спеціалісти служби зайнятості, пов’язані з розвитком технологій, що створені для покращення нашого екологічного простору.
Любов Попович, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відбудеться «День кар’єри»
З метою профілактики безробіття серед молоді, надання всебічної і актуальної інформації про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці, ознайомлення з послугами служби зайнятості Тячівський районний центр зайнятості організовує «День кар’єри».
Захід відбудеться 24 жовтня 2019 року в м. Тячів на площі Поштовій, початок о 12.00 год.
Тячівський районний центр зайнятості.

Сигнали оповіщення будуть навчальними
Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 16-17 жовтня 2019 року проводитиметься комплексна перевірка загальнодержавної та територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із залученням всіх засобів доведення інформації  (електричні сирени, гучномовці, а також електричні сирени системи «Павіан»). Звертаємося до усіх мешканців району та гостей з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку), а також сигнали електросирен, розміщених на території підприємств та організацій, є навчальними.


128 бригада запрошує на екскурсію
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада запрошує усіх бажаючих відвідати захід «День відкритих дверей», який відбудеться 20 серпня 2019 року о 10 годині за адресою: м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 153. Під час заходу будуть показані нові зразки озброєння, повсякденна діяльність військової частини. Також буде проведена екскурсія в музеї бойової слави бригади, де відвідувачі ознайомляться з цікавою історією створення та бойовим шляхом славетної бригади.
Тячівський РВК.

Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.